Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr

Liga Bujštine

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Kaštel32013420146
2Marušići1100144103
3Seget110013583
4Savudrija2101211563
5Fameia ZT2101181803
6Plamen II1001414-100
7ŽBK Novigrad2002432-280

SUSRETI 1. I 2. KOLA SE IGRAJU S POČETKOM U 17 SATI, A OSTALIH KOLA S POČETKOM U 16 SATI

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo subota, 5. rujna 2020.
Kaštel18:0ŽBK Novigrad
Fameia ZT4:14Marušići
Plamen II:
Seget13:5Savudrija
2. kolo subota, 12. rujna 2020.
:Marušići
ŽBK Novigrad4:14Fameia ZT
Savudrija16:2Kaštel
Plamen II:Seget
3. kolo subota, 19. rujna 2020.
Seget:
Kaštel14:4Plamen II
Fameia ZT:Savudrija
Marušići:ŽBK Novigrad
4. kolo subota, 26. rujna 2020.
Plamen II:Fameia ZT
Savudrija:Marušići
Seget:Kaštel
:ŽBK Novigrad
5. kolo subota, 3. listopada 2020.
Kaštel:
Fameia ZT:Seget
Marušići:Plamen II
ŽBK Novigrad:Savudrija
6. kolo subota, 10. listopada 2020.
:Savudrija
Plamen II:ŽBK Novigrad
Seget:Marušići
Kaštel:Fameia ZT
7. kolo subota, 17. listopada 2020.
Savudrija:Plamen II
Fameia ZT:
Marušići:Kaštel
ŽBK Novigrad:Seget