Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr

Županijski kalendar

 

 

ISTARSKI BOĆARSKI SAVEZ

KALENDAR AKTIVNOSTI IBS 2019.

DATUM

VRSTA NATJECANJA

KATEGORIJA

MJESTO

10. 3. (nedjelja)

PRVENSTVO ISTRE - pojedinačno klasično

JUNIORI

Labin

10. 3.(nedjelja)

PRVENSTVO ISTRE  - krugovi i

 precizno izbijanje

SENIORKE

Pula (Nova Veruda)

17. 3. (nedjelja)

PRVNSTVO ISTRE - trojke

VETRANI

Poreč (i Pazin)

24. 3. (nedjelja)

PRVENSTVO ISTRE - parovi i štafete

JUNIORI

Poreč

24. 3.(nedjelja)

PRVENSTVO ISTRE - pojedinačno klasično

SENIORKE

Umag

31. 3. (nedjelja)

PRVENSTVO ISTRE - krugovi

JUNIORI

Pazin

31. 3. (nedjelja)

PRVENSTVO ISTRE - parovi

SENIORKE

Labin

13. i 14. 4.

(sub. i ned.)

PRVA HBL - završni turnir

SENIORI

Pula

7. 5. (utorak)

KUP ISTRE - četvrtfinale

SENIORI

 

17. - 19. 5.

(petak - nedje.)

Prvenstvo Hrvatske - pojedinačno klasično, brzinsko izbijanje i precizno izbijanje

SENIORKE

Ročko Polje

21. 5. (utorak)

KUP ISTRE - polufinale

SENIORI

 

25. i 26. 5.

(sub. i ned.)

HRVATSKA ŽENSKA LIGA - završni turnir

SENIORKE

Labin

12. 6. (srijeda)

KUP ISTRE - finale

SENIORI

 Funtana

18. 6. (utorak)

PRVENSTVO ISTRE - krugovi

KADETI

 Ročko Polje

19. 6.

(srijeda)

PRVENSTVO ISTRE - brzinsko i

precizno izbijanje

JUNIORI

 Pazinski Novaki

29. 6. (subota)

PRVENSVO ISTRE - pojedinačno klasično

KADETI

Pazin

30. 6. (nedjelja)

PRVENSTVO ISTRE- parovi i štafete

KADETI

Pazin



 

4. 7. (četvrtak)

PRVENSTVO ISTRE - brzinsko i

precizno izbijanje

KADETI

 Ročko polje

6. i 7. 7.

(sub i ned)

JUNIORSKI ALPE - JADRAN TURNIR

JUNIORI

Poreč

6. 7. (subota)

PRV. ISTRE – PAROVI

 

SENIORI

 

7.7. (nedjelja)

PRV. ISTRE – KRUGOVI

 

SENIORI

 

27.7. (subota)

PRV.  ISTRE – POJEDINAČNO KLASIČNO

SENIORI

Pazin

28.7. (nedjelja)

PRV. ISTRE – PRECIZNO IZB.

SENIORI

 Ročko Polje

3. i 4. 8.

(sub. i ned.)

VELIKA NAGRADA PAZINA - međunarodni turnir u parovima

SENIORI I SENIORK - mješ.

Pazin

21. - 25. 8.

(srije. - nedje.)

PRVENSTVO HRVATSKE - sve discipline

KADETI

Ročko Polje

26. - 31. 8.

(pon - sub)

BOĆARSKI KAMP

KADETI

Poreč

19. 10. (subota)

PRVENSVO HRVATSK - pojedinačno klas.

SENIORI

Buzet

26. 10. (subota)

PRVENSTVO HRVATSKE - parovi

SENIORI

Umag

27. 10. (nedje.)

PRVENSTVO HRVATSKE - precizno izbijanje

SENIORI

 

Kalendar u PDF formatu možete preuzeti OVDJE

Natrag