Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr

Zimska liga Buzet

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1LaMarendaŠkartani15123096247227
2Selca Bračana15122198227626
3Ročko Polje15113192286425
4Ročko Polje III1594284364822
5Oslići1573571492217
6Istra Kozari156546060017
7Ročko Polje II156456060016
8Roč156365862-415
9Gologorica155466060014
10Brda155465961-214
11Vrh154564773-2613
12Žbevnica1541104377-349
13Istra Kozari II152494080-408
14Buzet152493585-508
15Kaldir1514103783-466
16Lanišće15031220100-803

KOMPLETAN RASPORED IGRANJA SUSRETA LIGE MOŽETE PREUZETI OVDJE

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo
Kaldir0:8LaMarendaŠkartani
Roč3:5Vrh
Ročko Polje II6:2Žbevnica
Istra Kozari4:4Istra Kozari II
Buzet0:8Selca Bračana
Gologorica8:0Lanišće
Ročko Polje III4:4Brda
Ročko Polje6:2Oslići
2. kolo
Ročko Polje8:0Kaldir
Selca Bračana4:4Ročko Polje III
Oslići2:6Brda
Lanišće4:4Buzet
Žbevnica6:2Istra Kozari II
Istra Kozari5:3Gologorica
Vrh4:4Ročko Polje II
LaMarendaŠkartani8:0Roč
3. kolo
Brda0:8Selca Bračana
Istra Kozari II2:6Vrh
Kaldir2:6Oslići
Ročko Polje II0:8LaMarendaŠkartani
Buzet4:4Istra Kozari
Gologorica6:2Žbevnica
Roč4:4Ročko Polje
Ročko Polje III8:0Lanišće
4. kolo
Žbevnica2:6Buzet
Vrh2:6Gologorica
Istra Kozari0:8Ročko Polje III
Oslići2:6Selca Bračana
Kaldir2:6Roč
Ročko Polje6:2Ročko Polje II
LaMarendaŠkartani8:0Istra Kozari II
Lanišće0:8Brda
5. kolo
Gologorica4:4LaMarendaŠkartani
Selca Bračana8:0Lanišće
Roč4:4Oslići
Ročko Polje II6:2Kaldir
Istra Kozari II0:8Ročko Polje
Ročko Polje III6:2Žbevnica
Brda3:5Istra Kozari
Buzet8:0Vrh
6. kolo
LaMarendaŠkartani8:0Buzet
Vrh0:8Ročko Polje III
Oslići6:2Lanišće
Roč8:0Ročko Polje II
Žbevnica0:8Brda
Kaldir5:3Istra Kozari II
Ročko Polje6:2Gologorica
Istra Kozari0:8Selca Bračana
7. kolo
Istra Kozari II2:6Roč
Lanišće0:8Istra Kozari
Ročko Polje III2:6LaMarendaŠkartani
Ročko Polje II4:4Oslići
Buzet0:8Ročko Polje
Gologorica4:4Kaldir
Selca Bračana8:0Žbevnica
Brda4:4Vrh
8. kolo
LaMarendaŠkartani6:2Brda
Žbevnica8:0Lanišće
Kaldir4:4Buzet
Ročko Polje6:2Ročko Polje III
Ročko Polje II7:1Istra Kozari II
Vrh2:6Selca Bračana
Roč4:4Gologorica
Oslići6:2Istra Kozari
9. kolo
Istra Kozari II1:7Oslići
Istra Kozari4:4Žbevnica
Lanišće2:6Vrh
Ročko Polje III8:0Kaldir
Brda0:8Ročko Polje
Selca Bračana4:4LaMarendaŠkartani
Gologorica4:4Ročko Polje II
Buzet0:8Roč
10. kolo
Vrh4:4Istra Kozari
Ročko Polje0:8Selca Bračana
Roč2:6Ročko Polje III
LaMarendaŠkartani6:2Lanišće
Istra Kozari II6:2Gologorica
Kaldir2:6Brda
Ročko Polje II6:2Buzet
Oslići8:0Žbevnica
11. kolo
Lanišće0:8Ročko Polje
Gologorica0:8Oslići
Istra Kozari2:6LaMarendaŠkartani
Ročko Polje III4:4Ročko Polje II
Žbevnica2:6Vrh
Buzet1:7Istra Kozari II
Brda8:0Roč
Selca Bračana6:2Kaldir
12. kolo
Kaldir4:4Lanišće
LaMarendaŠkartani6:2Žbevnica
Roč5:3Selca Bračana
Oslići4:4Vrh
Ročko Polje II6:2Brda
Ročko Polje4:4Istra Kozari
Istra Kozari II4:4Ročko Polje III
Gologorica6:2Buzet
13. kolo
Istra Kozari5:3Kaldir
Vrh0:8LaMarendaŠkartani
Selca Bračana6:2Ročko Polje II
Ročko Polje III6:2Gologorica
Žbevnica0:8Ročko Polje
Brda4:4Istra Kozari II
Buzet0:8Oslići
Lanišće0:8Roč
14. kolo
Istra Kozari II0:8Selca Bračana
Roč0:8Istra Kozari
Kaldir3:5Žbevnica
Ročko Polje8:0Vrh
Gologorica8:0Brda
Oslići2:6LaMarendaŠkartani
Buzet0:8Ročko Polje III
Ročko Polje II6:2Lanišće
15. kolo
Istra Kozari5:3Ročko Polje II
Vrh4:4Kaldir
Lanišće4:4Istra Kozari II
Brda4:4Buzet
Žbevnica8:0Roč
Ročko Polje III6:2Oslići
LaMarendaŠkartani4:4Ročko Polje
Selca Bračana7:1Gologorica