Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr

Zimska liga Buzet

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Selca Bračana87105684815
2LaMarendaŠkartani87105684815
3Ročko Polje871052124015
4Ročko Polje III842242222010
5Gologorica83323727109
6Roč8332352969
7Brda8323352968
8Oslići8323323208
9Ročko Polje II83232935-68
10Istra Kozari83232836-88
11Buzet82332638-127
12Vrh82242341-186
13Žbevnica82062242-204
14Kaldir81251945-264
15Istra Kozari II80171450-361
16Lanišće8017658-521

KOMPLETAN RASPORED IGRANJA SUSRETA LIGE MOŽETE PREUZETI OVDJE

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo
Kaldir0:8LaMarendaŠkartani
Roč3:5Vrh
Ročko Polje II6:2Žbevnica
Istra Kozari4:4Istra Kozari II
Buzet0:8Selca Bračana
Gologorica8:0Lanišće
Ročko Polje III4:4Brda
Ročko Polje6:2Oslići
2. kolo
Ročko Polje8:0Kaldir
Selca Bračana4:4Ročko Polje III
Oslići2:6Brda
Lanišće4:4Buzet
Žbevnica6:2Istra Kozari II
Istra Kozari5:3Gologorica
Vrh4:4Ročko Polje II
LaMarendaŠkartani8:0Roč
3. kolo
Brda0:8Selca Bračana
Istra Kozari II2:6Vrh
Kaldir2:6Oslići
Ročko Polje II0:8LaMarendaŠkartani
Buzet4:4Istra Kozari
Gologorica6:2Žbevnica
Roč4:4Ročko Polje
Ročko Polje III8:0Lanišće
4. kolo
Žbevnica2:6Buzet
Vrh2:6Gologorica
Istra Kozari0:8Ročko Polje III
Oslići2:6Selca Bračana
Kaldir2:6Roč
Ročko Polje6:2Ročko Polje II
LaMarendaŠkartani8:0Istra Kozari II
Lanišće0:8Brda
5. kolo
Gologorica4:4LaMarendaŠkartani
Selca Bračana8:0Lanišće
Roč4:4Oslići
Ročko Polje II6:2Kaldir
Istra Kozari II0:8Ročko Polje
Ročko Polje III6:2Žbevnica
Brda3:5Istra Kozari
Buzet8:0Vrh
6. kolo
LaMarendaŠkartani8:0Buzet
Vrh0:8Ročko Polje III
Oslići6:2Lanišće
Roč8:0Ročko Polje II
Žbevnica0:8Brda
Kaldir5:3Istra Kozari II
Ročko Polje6:2Gologorica
Istra Kozari0:8Selca Bračana
7. kolo
Istra Kozari II2:6Roč
Lanišće0:8Istra Kozari
Ročko Polje III2:6LaMarendaŠkartani
Ročko Polje II4:4Oslići
Buzet0:8Ročko Polje
Gologorica4:4Kaldir
Selca Bračana8:0Žbevnica
Brda4:4Vrh
8. kolo
LaMarendaŠkartani6:2Brda
Žbevnica8:0Lanišće
Kaldir4:4Buzet
Ročko Polje6:2Ročko Polje III
Ročko Polje II7:1Istra Kozari II
Vrh2:6Selca Bračana
Roč4:4Gologorica
Oslići6:2Istra Kozari
9. kolo
Istra Kozari II:Oslići
Istra Kozari:Žbevnica
Lanišće:Vrh
Ročko Polje III:Kaldir
Brda:Ročko Polje
Selca Bračana:LaMarendaŠkartani
Gologorica:Ročko Polje II
Brda:Roč
10. kolo
Vrh:Istra Kozari
Ročko Polje:Selca Bračana
Roč:Ročko Polje III
LaMarendaŠkartani:Lanišće
Istra Kozari II:Gologorica
Kaldir:Brda
Ročko Polje II:Buzet
Oslići:Žbevnica
11. kolo
Lanišće:Ročko Polje
Gologorica:Oslići
Istra Kozari:LaMarendaŠkartani
Ročko Polje II:Ročko Polje III
Žbevnica:Vrh
Brda:Istra Kozari II
Brda:Roč
Selca Bračana:Kaldir
12. kolo
Kaldir:Lanišće
LaMarendaŠkartani:Žbevnica
Roč:Selca Bračana
Oslići:Vrh
Ročko Polje II:Brda
Ročko Polje:Istra Kozari
Istra Kozari II:Ročko Polje III
Gologorica:Brda
13. kolo
Istra Kozari:Kaldir
Vrh:LaMarendaŠkartani
Selca Bračana:Ročko Polje II
Ročko Polje III:Gologorica
Žbevnica:Ročko Polje
Brda:Istra Kozari II
Buzet:Oslići
Lanišće:Roč
14. kolo
Istra Kozari II:Selca Bračana
Roč:Istra Kozari
Kaldir:Žbevnica
Ročko Polje:Vrh
Gologorica:Brda
Oslići:LaMarendaŠkartani
Brda:Ročko Polje III
Ročko Polje II:Lanišće
15. kolo
Istra Kozari:Ročko Polje II
Vrh:Kaldir
LaMarendaŠkartani:Istra Kozari II
Brda:Buzet
Žbevnica:Roč
Ročko Polje III:Oslići
LaMarendaŠkartani:Ročko Polje
Selca Bračana:Gologorica