Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr

Boćarska liga Bujštine

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Marušići760184424218
2Kaštel750277492815
3Savudrija750277492815
4Seget750274522215
5Fameia ZT73046858109
6Montarol II73045967-89
7Plamen II71063888-503
8ŽBK Novigrad70072799-720

SUSRETI SE IGRAJU OD 17 SATI

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo subota, 8. rujna 2018.
Marušići13:5Seget
Savudrija8:10Kaštel
Montarol II16:2ŽBK Novigrad
Fameia ZT16:2Plamen II
2. kolo subota, 15. rujna 2018.
Plamen II10:8ŽBK Novigrad
Kaštel14:4Montarol II
Fameia ZT6:12Marušići
Seget7:11Savudrija
3. kolo subota, 22. rujna 2018.
Marušići14:4Plamen II
Savudrija12:6Fameia ZT
ŽBK Novigrad2:16Kaštel
Montarol II8:10Seget
4. kolo subota, 29. rujna 2018.
Seget14:4ŽBK Novigrad
Fameia ZT7:11Montarol II
Plamen II6:12Kaštel
Marušići13:5Savudrija
5. kolo subota, 6. listopada 2018.
Savudrija14:4Plamen II
Montarol II6:12Marušići
ŽBK Novigrad5:13Fameia ZT
Kaštel6:12Seget
6. kolo subota, 13. listopada 2018.
Plamen II4:14Seget
Fameia ZT14:4Kaštel
Marušići17:1ŽBK Novigrad
Savudrija14:4Montarol II
7. kolo subota, 20. listopada 2018.
Seget12:6Fameia ZT
ŽBK Novigrad5:13Savudrija
Montarol II10:8Plamen II
Kaštel15:3Marušići
8. kolo subota, 6. travnja 2019.
Seget:Marušići
Kaštel:Savudrija
ŽBK Novigrad:Montarol II
Plamen II:Fameia ZT
9. kolo subota, 13. travnja 2019.
ŽBK Novigrad:Plamen II
Montarol II:Kaštel
Marušići:Fameia ZT
Savudrija:Seget
10. kolo subota, 27. travnja 2019.
Plamen II:Marušići
Fameia ZT:Savudrija
Kaštel:ŽBK Novigrad
Seget:Montarol II
11. kolo subota, 4. svibnja 2019.
ŽBK Novigrad:Seget
Montarol II:Fameia ZT
Kaštel:Plamen II
Savudrija:Marušići
12. kolo subota, 11. svibnja 2019.
Plamen II:Savudrija
Marušići:Montarol II
Fameia ZT:ŽBK Novigrad
Seget:Kaštel
13. kolo subota, 18. svibnja 2019.
Seget:Plamen II
Kaštel:Fameia ZT
ŽBK Novigrad:Marušići
Montarol II:Savudrija
14. kolo subota, 25. svibnja 2019.
Fameia ZT:Seget
Plamen II:Montarol II
Marušići:Kaštel
Savudrija:ŽBK Novigrad