Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr

Boćarska liga Bujštine

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Savudrija141202161917036
2Marušići141103156985833
3Seget1410041481044430
4Kaštel148151431093425
5Fameia ZT14617128126219
6Montarol II14509122130-815
7Plamen II14301190162-729
8ŽBK Novigrad14001462190-1280

SUSRETI SE IGRAJU OD 17 SATI

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo subota, 8. rujna 2018.
Marušići13:5Seget
Savudrija8:10Kaštel
Montarol II16:2ŽBK Novigrad
Fameia ZT16:2Plamen II
2. kolo subota, 15. rujna 2018.
Plamen II10:8ŽBK Novigrad
Kaštel14:4Montarol II
Fameia ZT6:12Marušići
Seget7:11Savudrija
3. kolo subota, 22. rujna 2018.
Marušići14:4Plamen II
Savudrija12:6Fameia ZT
ŽBK Novigrad2:16Kaštel
Montarol II8:10Seget
4. kolo subota, 29. rujna 2018.
Seget14:4ŽBK Novigrad
Fameia ZT7:11Montarol II
Plamen II6:12Kaštel
Marušići13:5Savudrija
5. kolo subota, 6. listopada 2018.
Savudrija14:4Plamen II
Montarol II6:12Marušići
ŽBK Novigrad5:13Fameia ZT
Kaštel6:12Seget
6. kolo subota, 13. listopada 2018.
Plamen II4:14Seget
Fameia ZT14:4Kaštel
Marušići17:1ŽBK Novigrad
Savudrija14:4Montarol II
7. kolo subota, 20. listopada 2018.
Seget12:6Fameia ZT
ŽBK Novigrad5:13Savudrija
Montarol II10:8Plamen II
Kaštel15:3Marušići
8. kolo subota, 6. travnja 2019.
Seget12:6Marušići
Kaštel8:10Savudrija
ŽBK Novigrad4:14Montarol II
Plamen II14:4Fameia ZT
9. kolo subota, 13. travnja 2019.
ŽBK Novigrad6:12Plamen II
Montarol II7:11Kaštel
Marušići15:5Fameia ZT
Savudrija12:6Seget
10. kolo subota, 27. travnja 2019.
Plamen II4:14Marušići
Fameia ZT6:12Savudrija
Kaštel14:4ŽBK Novigrad
Seget10:8Montarol II
11. kolo subota, 4. svibnja 2019.
ŽBK Novigrad6:12Seget
Montarol II8:10Fameia ZT
Kaštel12:6Plamen II
Savudrija13:5Marušići
12. kolo subota, 11. svibnja 2019.
Plamen II6:12Savudrija
Marušići10:8Montarol II
Fameia ZT16:2ŽBK Novigrad
Seget12:6Kaštel
13. kolo subota, 18. svibnja 2019.
Seget14:4Plamen II
Kaštel9:9Fameia ZT
ŽBK Novigrad8:10Marušići
Montarol II6:12Savudrija
14. kolo subota, 25. svibnja 2019.
Fameia ZT10:8Seget
Plamen II6:12Montarol II
Marušići12:6Kaštel
Savudrija13:5ŽBK Novigrad