Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr
Stranice su u probnoj fazi - hvala na razumijevanju

3. hrvatska liga - zapad

(Tablica za odabranu ligu još nije pripremljena.)

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo nedjelja, 4. rujna 2016.
IZVJEŠĆA - 1. KOLO
Lučki radnik22:0Opatija
Ladići10:12Umag
Kukuljanovo16:6Brajda
Labin14:8Mario Gennari
Trstena16:6Divšići KT
2. kolo nedjelja, 11. rujna 2016.
IZVJEŠĆA - 2. KOLO
Divšići KT7:15Mario Gennari
Brajda10:12Labin
Umag12:10Kukuljanovo
Opatija7:15Ladići
Trstena12:10Lučki radnik
3. kolo nedjelja, 18. rujna 2016.
IZVJEŠĆA - 3. KOLO
Lučki radnik12:10Divšići KT
Mario Gennari13:9Brajda
Labin8:14Umag
Ladići18:4Trstena
Kukuljanovo18:4Opatija
4. kolo nedjelja, 25. rujna 2016.
IZVJEŠĆA - 4. KOLO
Divšići KT15:7Brajda
Umag10:12Mario Gennari
Opatija4:18Labin
Trstena18:4Kukuljanovo
Lučki radnik10:12Ladići
5. kolo nedjelja, 2. listopada 2016.
IZVJEŠĆA - 5. KOLO
Brajda6:16Umag
Kukuljanovo9:13Lučki radnik
Ladići15:7Divšići KT
Mario Gennari19:3Opatija
Labin11:11Trstena
6. kolo nedjelja, 9. listopada 2016.
IZVJEŠĆA - 6. KOLO
Divšići KT11:11Umag
Opatija8:14Brajda
Trstena8:14Mario Gennari
Lučki radnik11:11Labin
Ladići7:15Kukuljanovo
7. kolo nedjelja, 16. listopada 2016.
IZVJEŠĆA - 7. KOLO
Mario Gennari18:4Lučki radnik
Brajda16:6Trstena
Labin12:10Ladići
Kukuljanovo16:6Divšići KT
Umag20:2Opatija
8. kolo nedjelja, 9. travnja 2017.
IZVJEŠĆA - 8. KOLO
Divšići KT20:2Opatija
Trstena18:4Umag
Lučki radnik14:8Brajda
Ladići8:14Mario Gennari
Kukuljanovo15:7Labin
9. kolo nedjelja, 23. travnja 2017.
IZVJEŠĆA - 9. KOLO
Opatija6:16Trstena
Labin18:4Divšići KT
Mario Gennari14:8Kukuljanovo
Brajda13:9Ladići
Umag16:6Lučki radnik
10. kolo nedjelja, 30. travnja 2017.
IZVJEŠĆA - 10. KOLO
Opatija5:17Lučki radnik
Umag14:8Ladići
Brajda10:12Kukuljanovo
Mario Gennari18:4Labin
Divšići KT13:9Trstena
11. kolo subota, 7. svibnja 2016.
IZVJEŠĆA - 11. KOLO
Mario Gennari14:8Divšići KT
Labin12:10Brajda
Kukuljanovo20:2Umag
Ladići22:0Opatija
Lučki radnik15:7Trstena
12. kolo nedjelja, 14. svibnja 2017.
IZVJEŠĆA - 12. KOLO
Divšići KT12:10Lučki radnik
Brajda11:11Mario Gennari
Umag14:8Labin
Trstena9:13Ladići
Opatija0:22Kukuljanovo
13. kolo nedjelja, 21. svibnja 2017.
IZVJEŠĆA - 13. KOLO
Brajda12:10Divšići KT
Mario Gennari13:9Umag
Labin22:0Opatija
Kukuljanovo16:6Trstena
Ladići6:16Lučki radnik
14. kolo nedjelja, 28. svibnja 2017.
IZVJEŠĆA - 14. KOLO
Lučki radnik15:7Kukuljanovo
Umag15:7Brajda
Opatija5:17Mario Gennari
Divšići KT17:5Ladići
Trstena15:7Labin
15. kolo nedjelja, 4. lipnja 2017.
IZVJEŠĆA - 15. KOLO
Umag14:8Divšići KT
Brajda18:4Opatija
Mario Gennari11:11Trstena
Labin12:10Lučki radnik
Kukuljanovo12:10Ladići
16. kolo nedjelja, 11. lipnja 2017.
IZVJEŠĆA - 16. KOLO
Lučki radnik10:12Mario Gennari
Trstena15:7Brajda
Ladići16:6Labin
Divšići KT11:11Kukuljanovo
Opatija1:21Umag
17. kolo nedjelja, 18. lipnja 2017.
IZVJEŠĆA - 17. KOLO
Opatija7:15Divšići KT
Umag14:8Trstena
Brajda10:12Lučki radnik
Mario Gennari7:15Ladići
Labin6:16Kukuljanovo
18. kolo nedjelja, 25. lipnja 2017.
IZVJEŠĆA - 18. KOLO
Trstena14:8Opatija
Divšići KT11:11Labin
Kukuljanovo14:8Mario Gennari
Ladići13:9Brajda
Lučki radnik17:5Umag