Međunarodni kadestki turnir u Sloveniji

Hrvatska kadetska reprezentacija za koju su igrala i dva mladia istarska boćara, Adriana Radola (Hrboki) i Filip Matijašić (Trio Pazin), uz Alena Dretvića (Lovran), Karla Vukelića (Vargon, Rijeka), Karla Petrovića (Pašac, Rijeka) i Luku Jozipović (Biston Brela), predvođena izbornikom Čedom Vukelićem i njegovim pomoćnikom Vjekom Matetićem, osvojila je 3. mjesto na dvodnevnom međunarodnom turniru odigranom u slovenskim Milju kraj Kranja.

Mladi hrvatski kadeti u natjecanju po skupinama su pobijedili Sloveniju II 8.6, ali su izgubili od Francuske 3:11, te su u skupini zauzeli drugo mjesto koje im je na koncu donijelo susret za ukupno 3. mjesto u kojem su savladali Srbiju 8:6. U finalu su Slovenija I i Francuska remizirali 7:7, ali su domaćini osvojili prvo mjesto zahvaljujući pobjedi i brzinskom izbijanju.