Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr

Boćajmo u školi

Unatoč izuzetno nepovoljnim vremenskim uvjetima za boćanje na ovorenom koji Istrom vladaju ovoga proljeća, stalnim kišama koja uvelike remete pripreme za natjecanja, Istarski boćarski savez i ove je godine, šesti puta za redom priredio i proveo projekt Boćajmo u školi koji polako privodi kraju.

Potpićan
Potpićan

 

Do sada je održano osam kvalifikacijskih natjecanja diljem Istre, dok je posljednje, deveto kvalifikacijsko natjecanje, za učenike Područne škole Vižinada Osnovne škole Jože Šurana Višnjan na programu u utorak, 4. lipnja s počekom u 8 sati.

I ove godine finalno natjecanje za Istarsku županiju održati će se u Pazinu, u Boćarskom centru "Aleksandar Anzur" u četvrtak 6. listopada. U finalu će se u vremenu od 10 do cca 12 sati natjecati po 18 najboljih učenica i učenika, odnosno po dvoje najboljih sa svakog dosadašnjeg kvalifikacijskog natjecanja.

U sklopu finala će egzibicijski nastup u štafetnom izbijanju prirediti članovi juniorske momčadi Boćarskog kluba Pazin, inače juniorski prvaci Hrvatske.

Za najbolje iz finala osigurani su pehari i prigodne nagrade. Po dvoje najboljih učenica i učenika iz finalnog natjecanja steći će pravo besplatnog boravka u tradicionalnom ljetnom boćarskom kampu Istarskog boćarskog saveza koji će se predstojećeg ljeta održati u porečkoj Zelenoj laguni.

Najuspješniji su na ovogodišnjim dosadašnjim kvalifikacijskim natjecanjima bili:

 

Osnovna škola Matije Vlačića Labin:

Učenice:

1. Lana Blašković

2. Victoria Franković

3. Jasmina Škahić

4. Karla Mikulić

Učenici:

1. Toni Radolović

2. Filippo Kranjac

3. Ethen Hadži

4. Vito Diminić

Boćajmo u školi Labin
Boćajmo u školi Labin
Najbolje učenice u Labinu
Najbolje učenice u Labinu
Najbolji učenici u Labinu
Najbolji učenici u Labinu
Labin
Labin

 

Osnovna škola Vladimira Nazora Potpićan:

Učenice:

1. Elmedina Suljić

2. Aida Zahirović

3. Nina Radović

4. Sofija Močinić

Učenici:

1. Vilim Puhar

2. Kevin Dermit

3. Luka Gržinić

4. Antonio Gržinić

Boćajmo u školi Potpićan
Boćajmo u školi Potpićan
Najbolje učenice u Potpićnu
Najbolje učenice u Potpićnu
Najbolji učenici u Potpićnu
Najbolji učenici u Potpićnu
Potpićan
Potpićan
Potpićan
Potpićan
Potpićan
Potpićan

 

Video prilog s natjecanja u Potpićnu možete pogledati na sljedećem linku:

https://youtu.be/w0d1iSfWkOk

 

Osnovna škola Ivan Goran Kovačić Čepić:

Učenice:

1. Enmary Grožić

2. Nina Zrinšćak

3. Loretey Porjanić

4. Sara Kovačić

Učenici:

1. Leopold Licul

2. Dylan Fornažar

3. Dominik Vidak

4. Matej Prusić

Boćajmo u školi Čepić
Boćajmo u školi Čepić

 

Osnovna škola Vazmoslav Gržalja Buzet:

Učenice:

1. Dora Jacin

2. Natali Ratoša

3. Ivona Tadić

4. Marija Gržinić

Učenici:

1. Nikola Vivoda

2. Mateo Golojka

3. Davide Krnjus

4. Samuel Vučić

 

Osnovna škola Poreč:

Učenice:

1. Lea Miloš

2. Marta Milohanić

3. Petra Došen

4. Klea Roksandić

Učenici:

1. Mario Žiković

2. Lucas Šuran

3. Leo Radošić

4. Erik Sošić

Boćajmo u školi Poreč
Boćajmo u školi Poreč
Najbolji u Poreču
Najbolji u Poreču
Poreč
Poreč

 

Osnovna škola Vitomir Širola - Pajo Nedešćina:

Učenice:

1. Ani Poldrugovac

2. Aila Bojkić

3. Veronika Voić

4. Maja Beganović

Učenici:

1. Leo Bernaz

2. Josip Griparić

3. Josip Stanković

4. Ian Mikuljan

 

Osnovna škola Svetvinčenat:

Učenice:

1. Anja Ferenčić

2. Iris Peršić

3. Elena Nadenić

4. Petra Bijažić

Učenici:

1. Matija Nadenić

2. Deni Puh

3. Borna Nadenić

4. Mate Pamić

 

Osnovna škola Vladimira Nazora Pazin:

Učenice:

1. Maja Bolteštajn

2. Nina Selar

3. Jana Čančar

4. Lena Žufić

Učenici:

1. Tino Majcan

2. Mateo Stihović

3. Diego Matijašić

4. Mateo Benazić

Boćajmo u školi Pazin
Boćajmo u školi Pazin
Najbolje učenice u Pazinu
Najbolje učenice u Pazinu
Najbolji učenici u Pazinu
Najbolji učenici u Pazinu
Pazin
Pazin
Pazin
Pazin
Natrag