Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr

Istarski boćarski savez

Susreti istarskih ekipa koji se ne igraju u redovnim terminima:

 

Treća HBL zapad:

Labin - Zamet 20:2 (petak, 10. svibnja u 17.30 sati - 14. kolo)

 

Prva A IBL:

Divšići Kompanija Tešić - Istra Kozari 10:12 (četvrtak, 16. svibnja u 18 sati - 12. kolo)

Divšići Kompanija Tešić - Svetvinčenat - srijeda, 22. svibnja u 18 sati - 13. kolo

Raša - Sošići - četvrtak, 23. svibnja u 18.30 sati - 13 kolo

 

Prva B IBL:

Rovinjsko Selo - Sveti Lovreč mladi 16:6 (ponedjeljak, 13. svibnja u 17.30 sati - 11. kolo)

Hrboki - Sveti Lovreč mladi 4:4 - nastavak u utorak, 21. svibnja u 18 sati - 13. kolo

Montižana - Rovinjsko Selo - četvrtak, 22. svibnja u 18 sati - 10. kolo

 

Druga IBL sjever:

Roč - Sloga 8:12 (četvrtak, 16. svibnja u 18 sati - 15. kolo)

Sloga - Plamen - četvrtak, 23. svibnja u 18 sati - 14. kolo

 

Druga IBL jug:

Žminj - Rovinj 12:8 (srijeda, 15. svibnja u 19 sati - 11. kolo)

 

Treća IBL sjever I:

Montarol - Brda 13:7 (srijeda, 15. svibnja u 18 sati - 10. kolo)

Dajla 99 - Štrped 11:9 (četvrtak, 16. svibnja u 18 sati - 10. kolo)

 

Treća IBL sjever II:

Novo naselje - Mate Balota 13:7 (utorak, 14. svibnja u 17 sati - 10. kolo)

Kum Buići - Vrsar 6:14 (srijeda, 15. svibnja u 18 sati - 10. kolo)

Tar Vabriga - Višnjan 16:4 (srijeda, 15. svibnja u 18 sati - 10. kolo)

Tar Vabriga - Mate Balota - petak, 24. svibnja u 18 sati - 11. kolo

 

Treća IBL jug I:

Sedra - Vinkuran 13:7 (srijeda, 15. svibnja u 18 sati - 9. kolo)

Vinkuran - Šorići Putini 10:10 (petak, 17. svibnja u 18 sati - 10. kolo)

Orbanići - Fažana - četvrtak, 23. svibnja u 17 sati - 11. kolo

Šajini - Vinkuran - četvrtak, 23. svibnja u 18 sati - 11. kolo

Šorići Putini - Sedra - petak, 24. svibnja u 18 sati - 11. kolo

 

Treća IBL jug II:

Jurazini - Jedinstvo 9:11 (srijeda, 15. svibnja u 18 sati - 10. kolo)

Marići - Jedinstvo 5:3 - nastavak u srijedu, 22. svibnja u 18 sati - 11. kolo

Obelix - Rudar - srijeda, 22. svibnja u 18 sati - 11. kolo

Natrag