Boćarski turniri

Mario Percan i Vili Lencović, boćari prvoligaša Pule, osvojili su jubilarnu 10. Šistovu, prestižni dvodnevni međunarodni turnir u parovima koji se u konkurenciji 62 para pretežno iz Istre, ali i iz susjednog Primorja, te Slovenije, dva dana igrao sa središtem događanja u Baratu.

Percan i Lencović su u finalu pobijedili Joška Buterina i njegovog nekadašnjeg klupskog suigrača iz Marinića, Slovenca Tonija Trobeca, dok su 3. mjesto osvojili mladi Slovenci, Žan Sodec i jedan od aktualnih juniorskih svjetskih prvaka upravo u parovima Erik Čeh, a 4. mjesto prvotimci Istre Poreč Nenad Tadić i Antonio Puniš.

Daljnji poredak: 5. Hrelja, Škrgat, 6. N. Ikić, Barlian, 7. D. Jurman, K. Jurman, 8. A. Ivančić, Marcan.