# | Ekipa | Odig | D | N | P | + | - | +/- | Bodovi |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kompakt | 14 | 10 | 0 | 4 | 209 | 127 | 82 | 30 |
2 | Kaldir | 14 | 9 | 3 | 2 | 199 | 137 | 62 | 30 |
3 | Lanišće | 14 | 6 | 5 | 3 | 178 | 158 | 20 | 23 |
4 | Older | 14 | 6 | 2 | 6 | 165 | 171 | -6 | 20 |
5 | Pilati | 14 | 5 | 3 | 6 | 163 | 173 | -10 | 18 |
6 | Istra Kozari II | 14 | 5 | 2 | 7 | 165 | 171 | -6 | 17 |
7 | Selca Bračana | 14 | 4 | 1 | 9 | 145 | 191 | -46 | 13 |
8 | Lupoglav | 14 | 3 | 0 | 11 | 120 | 216 | -96 | 9 |
1. kolo nedjelja, 3. rujna 2023. IZVJEŠĆA - 1. KOLO | ||
---|---|---|
Selca Bračana | 14:10 | Pilati |
Kompakt | 17:7 | Older |
Lanišće | 13:11 | Lupoglav |
Istra Kozari II | 4:20 | Kaldir |
2. kolo nedjelja, 10. rujna 2023. IZVJEŠĆA - 2. KOLO | ||
---|---|---|
Pilati | 10:14 | Kompakt |
Kaldir | 14:10 | Selca Bračana |
Lanišće | 16:8 | Istra Kozari II |
Lupoglav | 14:10 | Older |
3. kolo nedjelja, 17. rujna 2023. IZVJEŠĆA - 2. I 3. KOLO | ||
---|---|---|
Selca Bračana | 13:11 | Lanišće |
Kompakt | 11:13 | Kaldir |
Older | 18:6 | Pilati |
Istra Kozari II | 24:0 | Lupoglav |
4. kolo nedjelja, 24. rujna 2023. IZVJEŠĆA - 4. KOLO | ||
---|---|---|
Lanišće | 11:13 | Kompakt |
Istra Kozari II | 14:10 | Selca Bračana |
Kaldir | 10:14 | Older |
Pilati | 17:7 | Lupoglav |
5. kolo nedjelja, 1. listopada 2023. IZVJEŠĆA - 5. KOLO | ||
---|---|---|
Kompakt | 19:5 | Istra Kozari II |
Older | 12:12 | Lanišće |
Pilati | 12:12 | Kaldir |
Lupoglav | 14:10 | Selca Bračana |
6. kolo nedjelja, 8. listopada 2023. IZVJEŠĆA - 6. KOLO | ||
---|---|---|
Lanišće | 12:12 | Pilati |
Istra Kozari II | 13:11 | Older |
Selca Bračana | 13:11 | Kompakt |
Kaldir | 9:15 | Lupoglav |
7. kolo nedjelja, 15. listopada 2023. IZVJEŠĆA - 7. KOLO | ||
---|---|---|
Lupoglav | 6:18 | Kompakt |
Kaldir | 14:10 | Lanišće |
Older | 13:11 | Selca Bračana |
Pilati | 13:11 | Istra Kozari II |
8. kolo nedjelja, 21. travnja 2024. IZVJEŠĆA - 8. KOLO | ||
---|---|---|
Pilati | 16:8 | Selca Bračana |
Older | 9:15 | Kompakt |
Lupoglav | 11:13 | Lanišće |
Kaldir | 20:4 | Istra Kozari II |
9. kolo nedjelja, 28. travnja 2024. IZVJEŠĆA - 9. KOLO | ||
---|---|---|
Kompakt | 16:8 | Pilati |
Selca Bračana | 12:12 | Kaldir |
Istra Kozari II | 12:12 | Lanišće |
Older | 13:11 | Lupoglav |
10. kolo nedjelja, 5. svibnja 2024. | ||
---|---|---|
Lanišće | 13:11 | Selca Bračana |
Kaldir | 18:6 | Kompakt |
Pilati | 16:8 | Older |
Lupoglav | 0:24 | Istra Kozari II |
11. kolo nedjelja, 12. svibnja 2024. IZVJEŠĆA - 11. KOLO | ||
---|---|---|
Kompakt | 6:18 | Lanišće |
Selca Bračana | 8:16 | Istra Kozari II |
Older | 11:13 | Kaldir |
Lupoglav | 10:14 | Pilati |
12. kolo nedjelja, 19. svibnja 2024. IZVJEŠĆA - 12. KOLO | ||
---|---|---|
Istra Kozari II | 8:16 | Kompakt |
Lanišće | 12:12 | Older |
Kaldir | 18:6 | Pilati |
Selca Bračana | 13:11 | Lupoglav |
13. kolo nedjelja, 26. svibnja 2024. | ||
---|---|---|
Pilati | 11:13 | Lanišće |
Older | 14:10 | Istra Kozari II |
Kompakt | 23:1 | Selca Bračana |
Lupoglav | 10:14 | Kaldir |
14. kolo nedjelja, 2. lipnja 2024. | ||
---|---|---|
Kompakt | 24:0 | Lupoglav |
Selca Bračana | 11:13 | Older |
Istra Kozari II | 12:12 | Pilati |
Lanišće | 12:12 | Kaldir |