Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr

1. B istarska liga

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Divšići660093395418
2Istra Kozari64026864412
3Valtura631271611010
4Vodnjan63037458169
5Kamen Pazin6303696369
6Potpićan6303686449
7Sloga61145973-144
8Juricani600626106-800

SUSRETI PETKOM SE IGRAJU OD 18, A SUBOTOM OD 16 SATI

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo subota, 2. rujna 2023.
IZVJEŠĆA - 1. KOLO
Sloga10:12Kamen Pazin
Istra Kozari12:10Potpićan
Vodnjan18:4Juricani
Divšići15:7Valtura
2. kolo petak, 8. rujna 2023.
IZVJEŠĆA - 2. KOLO
Valtura16:6Juricani
Potpićan14:8Vodnjan
Kamen Pazin13:9Istra Kozari
Divšići16:6Sloga
3. kolo subota, 16. rujna 2023.
IZVJEŠĆA - 3. KOLO
Sloga11:11Valtura
Istra Kozari8:14Divšići
Vodnjan14:8Kamen Pazin
Juricani4:18Potpićan
4. kolo subota, 23. rujna 2023.
IZVJEŠĆA - 4. KOLO
Kamen Pazin16:6Juricani
Divšići14:8Vodnjan
Valtura16:6Potpićan
Sloga8:14Istra Kozari
5. kolo subota, 30. rujna 2023.
IZVJEŠĆA - 5. KOLO
Istra Kozari13:9Valtura
Vodnjan16:6Sloga
Juricani2:20Divšići
Potpićan12:10Kamen Pazin
6. kolo petak, 6. listopada 2023.
IZVJEŠĆA - 6. KOLO
Valtura12:10Kamen Pazin
Divšići14:8Potpićan
Sloga18:4Juricani
Istra Kozari12:10Vodnjan
7. kolo subota, 20. travnja 2024.
Kamen Pazin:Divšići
Potpićan:Sloga
Vodnjan:Valtura
Juricani:Istra Kozari
8. kolo subota, 27. travnja 2024.
Kamen Pazin:Sloga
Potpićan:Istra Kozari
Juricani:Vodnjan
Valtura:Divšići
9. kolo petak, 3. svibnja 2024.
Juricani:Valtura
Vodnjan:Potpićan
Istra Kozari:Kamen Pazin
Sloga:Divšići
10. kolo subota, 11. svibnja 2024.
Valtura:Sloga
Divšići:Istra Kozari
Kamen Pazin:Vodnjan
Potpićan:Juricani
11. kolo subota, 18. svibnja 2024.
Juricani:Kamen Pazin
Vodnjan:Divšići
Potpićan:Valtura
Istra Kozari:Sloga
12. kolo subota, 25. svibnja 2024.
Valtura:Istra Kozari
Sloga:Vodnjan
Divšići:Juricani
Kamen Pazin:Potpićan
13. kolo subota, 1. lipnja 2024.
Kamen Pazin:Valtura
Potpićan:Divšići
Juricani:Sloga
Vodnjan:Istra Kozari
14. kolo petak, 7. lipnja 2024.
Divšići:Kamen Pazin
Valtura:Vodnjan
Istra Kozari:Juricani
Sloga:Potpićan