1. kolo subota, 3. rujna 2022. IZVJEŠĆA - 1. KOLO | ||
---|---|---|
Gornji kraj Ladvić | 6:18 | Lučki radnik |
Sveti Luka | 16:8 | Funtana |
Kukuljanovo | 16:8 | Lovran |
Vargon | 9:15 | Marinići |
Sveti Rok Klana | 12:12 | Podhum |
2. kolo subota, 10. rujna 2022. IZVJEŠĆA - 2. KOLO | ||
---|---|---|
Podhum | 7:17 | Marinići |
Lovran | 7:17 | Vargon |
Funtana | 14:10 | Kukuljanovo |
Lučki radnik | 12:12 | Sveti Luka |
Sveti Rok Klana | 14:10 | Gornji kraj Ladvić |
3. kolo subota, 17. rujna 2022. IZVJEŠĆA - 3. KOLO | ||
---|---|---|
Gornji kraj Ladvić | 14:10 | Podhum |
Marinići | 20:4 | Lovran |
Vargon | 19:5 | Funtana |
Sveti Luka | 15:9 | Sveti Rok Klana |
Kukuljanovo | 10:14 | Lučki radnik |
4. kolo subota, 24. rujna 2022. IZVJEŠĆA - 4. KOLO | ||
---|---|---|
Podhum | 9:15 | Lovran |
Funtana | 9:15 | Marinići |
Lučki radnik | 10:14 | Vargon |
Sveti Rok Klana | 13:11 | Kukuljanovo |
Gornji kraj Ladvić | 9:15 | Sveti Luka |
5. kolo subota, 1. listopada 2022. IZVJEŠĆA - 5. KOLO | ||
---|---|---|
Lovran | 4:20 | Funtana |
Kukuljanovo | 20:4 | Gornji kraj Ladvić |
Sveti Luka | 14:10 | Podhum |
Marinići | 14:10 | Lučki radnik |
Vargon | 20:4 | Sveti Rok Klana |
6. kolo subota, 8. listopada 2022. IZVJEŠĆA - 6. KOLO | ||
---|---|---|
Podhum | 9:15 | Funtana |
Lučki radnik | 21:3 | Lovran |
Marinići | 19:5 | Sveti Rok Klana |
Gornji kraj Ladvić | 7:17 | Vargon |
Sveti Luka | 10:14 | Kukuljanovo |
7. kolo subota, 15. listopada 2022. IZVJEŠĆA - 7. KOLO | ||
---|---|---|
Marinići | 22:2 | Gornji kraj Ladvić |
Lovran | 16:8 | Sveti Rok Klana |
Vargon | 18:6 | Sveti Luka |
Kukuljanovo | 18:6 | Podhum |
Funtana | 20:4 | Lučki radnik |
8. kolo subota, 15. travnja 2023. IZVJEŠĆA - 8. KOLO | ||
---|---|---|
Podhum | 9:15 | Lučki radnik |
Funtana | 16:8 | Sveti Rok Klana |
Gornji kraj Ladvić | 14:10 | Lovran |
Sveti Luka | 6:18 | Marinići |
Kukuljanovo | 14:10 | Vargon |
9. kolo subota, 22. travnja 2023. IZVJEŠĆA - 9. KOLO | ||
---|---|---|
Funtana | 19:5 | Gornji kraj Ladvić |
Podhum | 6:18 | Vargon |
Marinići | 13:11 | Kukuljanovo |
Lovran | 11:13 | Sveti Luka |
Lučki radnik | 21:3 | Sveti Rok Klana |
10. kolo subota, 29. travnja 2023. IZVJEŠĆA - 10. KOLO | ||
---|---|---|
Lučki radnik | 20:4 | Gornji kraj Ladvić |
Funtana | 18:6 | Sveti Luka |
Lovran | 14:10 | Kukuljanovo |
Marinići | 18:6 | Vargon |
Podhum | 14:10 | Sveti Rok Klana |
11. kolo subota, 6. svibnja 2023. IZVJEŠĆA - 11. KOLO | ||
---|---|---|
Marinići | 15:9 | Podhum |
Vargon | 22:2 | Lovran |
Kukuljanovo | 12:12 | Funtana |
Sveti Luka | 10:14 | Lučki radnik |
Gornji kraj Ladvić | 18:6 | Sveti Rok Klana |
12. kolo subota, 13. svibnja 2023. IZVJEŠĆA - 12. KOLO | ||
---|---|---|
Podhum | 10:14 | Gornji kraj Ladvić |
Lovran | 0:24 | Marinići |
Funtana | 18:6 | Vargon |
Sveti Rok Klana | 20:4 | Sveti Luka |
Lučki radnik | 14:10 | Kukuljanovo |
13. kolo subota, 20. svibnja 2023. IZVJEŠĆA - 13. KOLO | ||
---|---|---|
Lovran | 16:8 | Podhum |
Marinići | 18:6 | Funtana |
Vargon | 16:8 | Lučki radnik |
Kukuljanovo | 16:8 | Sveti Rok Klana |
Sveti Luka | 17:7 | Gornji kraj Ladvić |
14. kolo subota, 27. svibnja 2023. IZVJEŠĆA - 14. KOLO | ||
---|---|---|
Gornji kraj Ladvić | 12:12 | Kukuljanovo |
Funtana | 16:8 | Lovran |
Lučki radnik | 7:17 | Marinići |
Podhum | 8:16 | Sveti Luka |
Sveti Rok Klana | 13:11 | Vargon |
15. kolo subota, 3. lipnja 2023. IZVJEŠĆA - 15. KOLO | ||
---|---|---|
Funtana | 16:8 | Podhum |
Lovran | 14:10 | Lučki radnik |
Sveti Rok Klana | 8:16 | Marinići |
Vargon | 17:7 | Gornji kraj Ladvić |
Kukuljanovo | 18:6 | Sveti Luka |
16. kolo subota, 10. lipnja 2023. IZVJEŠĆA - 16. KOLO | ||
---|---|---|
Gornji kraj Ladvić | 8:16 | Marinići |
Sveti Rok Klana | 16:8 | Lovran |
Sveti Luka | 5:19 | Vargon |
Podhum | 11:13 | Kukuljanovo |
Lučki radnik | 16:8 | Funtana |
17. kolo subota, 17. lipnja 2023. IZVJEŠĆA - 17. KOLO | ||
---|---|---|
Lučki radnik | 17:7 | Podhum |
Sveti Rok Klana | 19:5 | Funtana |
Lovran | 11:13 | Gornji kraj Ladvić |
Marinići | 22:2 | Sveti Luka |
Vargon | 18:6 | Kukuljanovo |
18. kolo subota, 24. lipnja 2023. IZVJEŠĆA - 18. KOLO | ||
---|---|---|
Sveti Rok Klana | 17:7 | Lučki radnik |
Vargon | 23:1 | Podhum |
Kukuljanovo | 10:14 | Marinići |
Sveti Luka | 16:8 | Lovran |
Gornji kraj Ladvić | 14:10 | Funtana |