1. kolo subota, 5. rujna 2020. IZVJEŠĆA - 1. KOLO | ||
---|---|---|
Stepčići | : | |
Potpićan | 15:5 | Žminj |
Brajkop | 12:8 | Rakalj |
Režanci | 15:5 | Barat |
Orbanići | 12:8 | Rovinj |
2. kolo utorak, 8. rujna 2020. IZVJEŠĆA - 2. KOLO | ||
---|---|---|
Rovinj | 14:6 | Barat |
Rakalj | 12:8 | Režanci |
Žminj | 7:13 | Brajkop |
: | Potpićan | |
Orbanići | 6:14 | Stepčići |
3. kolo subota, 12. rujna 2020. IZVJEŠĆA - 3. KOLO | ||
---|---|---|
Stepčići | 13:7 | Rovinj |
Barat | 11:9 | Rakalj |
Režanci | 17:3 | Žminj |
Potpićan | 11:9 | Orbanići |
Brajkop | : |
4. kolo petak, 18. rujna 2020. IZVJEŠĆA - 4. KOLO | ||
---|---|---|
Rovinj | 8:12 | Rakalj |
Žminj | 15:5 | Barat |
: | Režanci | |
Orbanići | 10:10 | Brajkop |
Stepčići | 11:9 | Potpićan |
5. kolo subota, 26. rujna 2020. IZVJEŠĆA - 5. KOLO | ||
---|---|---|
Rakalj | 8:12 | Žminj |
Brajkop | 9:11 | Stepčići |
Potpićan | 11:9 | Rovinj |
Barat | : | |
Režanci | 16:4 | Orbanići |
6. kolo subota, 3. listopada 2020. IZVJEŠĆA - 6. KOLO | ||
---|---|---|
Rovinj | 11:9 | Žminj |
: | Rakalj | |
Orbanići | 14:6 | Barat |
Stepčići | 16:4 | Režanci |
Brajkop | 9:11 | Potpićan |
7. kolo petak, 9. listopada 2020. IZVJEŠĆA - 7. KOLO | ||
---|---|---|
Barat | 13:7 | Stepčići |
Rakalj | 15:5 | Orbanići |
Režanci | 10:10 | Potpićan |
Brajkop | 11:9 | Rovinj |
Žminj | : |
8. kolo subota, 17. listopada 2020. IZVJEŠĆA - 8. KOLO | ||
---|---|---|
Rovinj | : | |
Orbanići | 12:8 | Žminj |
Stepčići | 10:10 | Rakalj |
Potpićan | 11:9 | Barat |
Režanci | 9:11 | Brajkop |
9. kolo subota, 8. svibnja 2021. IZVJEŠĆA - 9. KOLO | ||
---|---|---|
: | Orbanići | |
Režanci | 8:12 | Rovinj |
Barat | 10:10 | Brajkop |
Rakalj | 8:12 | Potpićan |
Žminj | 16:4 | Stepčići |
10. kolo subota, 15. svibnja 2021. IZVJEŠĆA - 10. KOLO | ||
---|---|---|
: | Stepčići | |
Žminj | 11:9 | Potpićan |
Rakalj | 17:3 | Brajkop |
Barat | 15:5 | Režanci |
Rovinj | 14:6 | Orbanići |
11. kolo utorak, 18. svibnja 2021. IZVJEŠĆA - 11. KOLO | ||
---|---|---|
Barat | 16:4 | Rovinj |
Režanci | 4:16 | Rakalj |
Brajkop | 13:7 | Žminj |
Potpićan | : | |
Stepčići | 16:4 | Orbanići |
12. kolo subota, 22. svibnja 2021. IZVJEŠĆA - 12. KOLO | ||
---|---|---|
Rovinj | 8:12 | Stepčići |
Rakalj | 13:7 | Barat |
Žminj | 18:2 | Režanci |
Orbanići | 10:10 | Potpićan |
: | Brajkop |
13. kolo petak, 28. svibnja 2021. IZVJEŠĆA - 13. KOLO | ||
---|---|---|
Rakalj | 18:2 | Rovinj |
Barat | 10:10 | Žminj |
Režanci | : | |
Brajkop | 11:9 | Orbanići |
Potpićan | 12:8 | Stepčići |
14. kolo utorak, 1. lipnja 2021. IZVJEŠĆA - 14. KOLO | ||
---|---|---|
Stepčići | 15:5 | Brajkop |
Žminj | 12:8 | Rakalj |
: | Barat | |
Rovinj | 10:10 | Potpićan |
Orbanići | 16:4 | Režanci |
15. kolo subota, 5. lipnja 2021. IZVJEŠĆA - 15. KOLO | ||
---|---|---|
Žminj | 11:9 | Rovinj |
Rakalj | : | |
Barat | 13:7 | Orbanići |
Režanci | 11:9 | Stepčići |
Potpićan | 14:6 | Brajkop |
16. kolo petak, 11. lipnja 2021. IZVJEŠĆA - 16. KOLO | ||
---|---|---|
Stepčići | 18:2 | Barat |
Orbanići | 12:8 | Rakalj |
Potpićan | 12:8 | Režanci |
Rovinj | 13:7 | Brajkop |
: | Žminj |
17. kolo subota, 19. lipnja 2021. IZVJEŠĆA - 17. KOLO | ||
---|---|---|
: | Rovinj | |
Žminj | 15:5 | Orbanići |
Rakalj | 12:8 | Stepčići |
Barat | 15:5 | Potpićan |
Brajkop | 15:5 | Režanci |
18. kolo subota, 26. lipnja 2021. IZVJEŠĆA - 18. KOLO | ||
---|---|---|
Orbanići | : | |
Rovinj | 19:1 | Režanci |
Brajkop | 12:8 | Barat |
Potpićan | 16:4 | Rakalj |
Stepčići | 10:10 | Žminj |