Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr

2. istarska liga - sjever

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Veleniki861198623619
2Tar Vabriga85128377616
3Roč842296643214
4Oslići842291692214
5Sloga840488721612
6Plamen840486741212
7Nova Vas84047783-612
8Selina83238377611
9Fameia Novigrad811660100-404
10Sveti Lovreč801738122-841

SUSRETI VIKENDOM SE IGRAJU OD 16 SATI. SUSRETI RADNIM DANIMA SE IGRAJU OD 18 SATI

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo subota, 5. rujna 2020.
IZVJEŠĆA - 1. KOLO
Veleniki18:2Sloga
Plamen9:11Tar Vabriga
Selina11:9Nova Vas
Oslići16:4Sveti Lovreč
Roč10:10Fameia Novigrad
2. kolo subota, 12. rujna 2020.
IZVJEŠĆA - 2. KOLO
Fameia Novigrad18:2Sveti Lovreč
Nova Vas12:8Oslići
Tar Vabriga10:10Selina
Sloga8:12Plamen
Roč17:3Veleniki
3. kolo utorak, 15. rujna 2020.
IZVJEŠĆA - 3. KOLO
Veleniki16:4Fameia Novigrad
Sveti Lovreč9:11Nova Vas
Oslići14:6Tar Vabriga
Plamen12:8Roč
Selina8:12Sloga
4. kolo subota, 19. rujna 2020.
IZVJEŠĆA - 4. KOLO
Fameia Novigrad8:12Nova Vas
Tar Vabriga15:5Sveti Lovreč
Sloga8:12Oslići
Roč14:6Selina
Veleniki12:8Plamen
5. kolo petak, 25. rujna 2020.
IZVJEŠĆA - 5. KOLO
Nova Vas7:13Tar Vabriga
Selina8:12Veleniki
Plamen16:4Fameia Novigrad
Sveti Lovreč2:18Sloga
Oslići10:10Roč
6. kolo subota, 3. listopada 2020.
IZVJEŠĆA - 6. KOLO
Fameia Novigrad8:12Tar Vabriga
Sloga15:5Nova Vas
Roč16:4Sveti Lovreč
Veleniki14:6Oslići
Plamen6:14Selina
7. kolo subota, 10. listopada 2020.
IZVJEŠĆA - 7. KOLO
Sveti Lovreč10:10Veleniki
Nova Vas14:6Roč
Oslići15:5Plamen
Selina16:4Fameia Novigrad
Tar Vabriga11:9Sloga
8. kolo petak, 16. listopada 2020.
IZVJEŠĆA - 8. KOLO
Fameia Novigrad4:16Sloga
Roč15:5Tar Vabriga
Veleniki13:7Nova Vas
Plamen18:2Sveti Lovreč
Selina10:10Oslići
9. kolo petak, 23. travnja 2021.
Sloga:Roč
Oslići:Fameia Novigrad
Sveti Lovreč:Selina
Nova Vas:Plamen
Tar Vabriga:Veleniki
10. kolo utorak, 27. travnja 2021.
Sloga:Veleniki
Tar Vabriga:Plamen
Nova Vas:Selina
Sveti Lovreč:Oslići
Fameia Novigrad:Roč
11. kolo subota, 1. svibnja 2021.
Sveti Lovreč:Fameia Novigrad
Oslići:Nova Vas
Selina:Tar Vabriga
Plamen:Sloga
Veleniki:Roč
12. kolo subota, 8. svibnja 2021.
Fameia Novigrad:Veleniki
Nova Vas:Sveti Lovreč
Tar Vabriga:Oslići
Roč:Plamen
Sloga:Selina
13. kolo utorak, 11. svibnja 2021.
Nova Vas:Fameia Novigrad
Sveti Lovreč:Tar Vabriga
Oslići:Sloga
Selina:Roč
Plamen:Veleniki
14. kolo subota, 15. svibnja 2021.
Veleniki:Selina
Tar Vabriga:Nova Vas
Sloga:Sveti Lovreč
Fameia Novigrad:Plamen
Roč:Oslići
15. kolo subota, 22. svibnja 2021.
Tar Vabriga:Fameia Novigrad
Nova Vas:Sloga
Sveti Lovreč:Roč
Oslići:Veleniki
Selina:Plamen
16. kolo subota, 29. svibnja 2021.
Veleniki:Sveti Lovreč
Roč:Nova Vas
Plamen:Oslići
Fameia Novigrad:Selina
Sloga:Tar Vabriga
17. kolo petak, 4. lipnja 2021.
Sloga:Fameia Novigrad
Tar Vabriga:Roč
Nova Vas:Veleniki
Sveti Lovreč:Plamen
Oslići:Selina
18. kolo subota, 12. lipnja 2021.
Roč:Sloga
Fameia Novigrad:Oslići
Selina:Sveti Lovreč
Plamen:Nova Vas
Veleniki:Tar Vabriga