Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr

1. hrvatska boćarska liga

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Vargon1211012199312633
2Pula12100221210011230
3Zrinjevac128041811315024
4Biston128041711413024
5Sokol Orbico127141681442422
6Pazin127051681442421
7Istra Poreč12408150162-1212
8Primošten12219104208-1047
9Metković122010119193-746
10Marinići12001268244-1760

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo subota, 26. listopada 2019.
IZVJEŠĆA - 1. KOLO
Pula14:12Istra Poreč
Sokol Orbico18:8Biston
Pazin18:8Metković
Primošten4:22Vargon
Marinići11:15Zrinjevac
2. kolo subota, 2. studenog 2019.
IZVJEŠĆA - 2. KOLO
Zrinjevac12:14Vargon
Metković16:10Primošten
Biston19:7Pazin
Istra Poreč10:16Sokol Orbico
Marinići7:19Pula
3. kolo subota, 16. studenog 2019.
IZVJEŠĆA - 3. KOLO
Pula22:4Zrinjevac
Vargon20:6Metković
Primošten8:18Biston
Sokol Orbico20:6Marinići
Pazin12:14Istra Poreč
4. kolo subota, 23. studenog 2019.
IZVJEŠĆA - 4. KOLO
Zrinjevac21:5Metković
Biston6:20Vargon
Istra Poreč22:4Primošten
Marinići5:21Pazin
Pula21:5Sokol Orbico
5. kolo subota, 30. studenog 2019.
IZVJEŠĆA - 5. KOLO
Metković10:16Biston
Pazin15:11Pula
Sokol Orbico10:16Zrinjevac
Vargon18:8Istra Poreč
Primošten23:3Marinići
6. kolo subota, 7. prosinca 2019.
IZVJEŠĆA - 6. KOLO
Zrinjevac17:9Biston
Istra Poreč18:8Metković
Marinići2:24Vargon
Pula24:2Primošten
Sokol Orbico14:12Pazin
7. kolo subota, 14. prosinca 2019.
IZVJEŠĆA - 7. KOLO
Vargon12:14Pula
Metković17:9Marinići
Primošten13:13Sokol Orbico
Pazin16:10Zrinjevac
Biston18:8Istra Poreč
8. kolo subota, 18. siječnja 2020.
IZVJEŠĆA - 8. KOLO
Zrinjevac19:7Istra Poreč
Marinići8:18Biston
Pula24:2Metković
Sokol Orbico9:17Vargon
Pazin21:5Primošten
9. kolo subota, 25. siječnja 2020.
IZVJEŠĆA - 9. KOLO
Istra Poreč22:4Marinići
Primošten8:18Zrinjevac
Vargon21:5Pazin
Metković12:14Sokol Orbico
Biston9:17Pula
10. kolo subota, 1. veljače 2020.
IZVJEŠĆA - 10. KOLO
Istra Poreč12:14Pula
Biston18:8Sokol Orbico
Metković11:15Pazin
Vargon21:5Primošten
Zrinjevac23:3Marinići
11. kolo subota, 8. veljače 2020.
IZVJEŠĆA - 11. KOLO
Vargon16:10Zrinjevac
Primošten14:12Metković
Pazin12:14Biston
Sokol Orbico21:5Istra Poreč
Pula22:4Marinići
12. kolo subota, 15. veljače 2020.
IZVJEŠĆA - 12. KOLO
Zrinjevac16:10Pula
Metković12:14Vargon
Biston18:8Primošten
Marinići6:20Sokol Orbico
Istra Poreč12:14Pazin
13. kolo subota, 22. veljače 2020.
Metković:Zrinjevac
Vargon:Biston
Primošten:Istra Poreč
Pazin:Marinići
Sokol Orbico:Pula
14. kolo subota, 29. veljače 2020.
Pula:Pazin
Biston:Metković
Istra Poreč:Vargon
Zrinjevac:Sokol Orbico
Marinići:Primošten
15. kolo subota, 7. ožujka 2020.
Biston:Zrinjevac
Metković:Istra Poreč
Vargon:Marinići
Primošten:Pula
Pazin:Sokol Orbico
16. kolo subota, 14. ožujka 2020.
Pula:Vargon
Marinići:Metković
Sokol Orbico:Primošten
Zrinjevac:Pazin
Istra Poreč:Biston
17. kolo subota, 21. ožujka 2020.
Istra Poreč:Zrinjevac
Metković:Pula
Biston:Marinići
Vargon:Sokol Orbico
Primošten:Pazin
18. kolo subota, 28. ožujka 2020.
Marinići:Istra Poreč
Zrinjevac:Primošten
Pazin:Vargon
Sokol Orbico:Metković
Pula:Biston