Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr

Boćarska liga Buzet - Pazin

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Kompakt7700132369621
2Lupoglav7502101673415
3Lanišće741289791013
4Older73138187-610
5Pilati831488104-1610
6Istra Kozari II73047890-129
7Kaldir72237692-168
8Selca Bračana II720566102-366
9Žbevnica701657111-541

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo nedjelja, 25. kolovoza 2019.
Kompakt20:4Kaldir
Older11:13Selca Bračana II
Lanišće14:10Istra Kozari II
Pilati7:17Lupoglav
Žbevnica:
2. kolo nedjelja, 1. rujna 2019.
:Lupoglav
Istra Kozari II15:9Pilati
Selca Bračana II10:14Lanišće
Kaldir12:12Older
Žbevnica5:19Kompakt
3. kolo nedjelja, 8. rujna 2019.
Kaldir:
Lupoglav22:2Istra Kozari II
Pilati18:6Selca Bračana II
Older15:9Žbevnica
Lanišće13:11Kaldir
4. kolo nedjelja, 15. rujna 2019.
:Istra Kozari II
Selca Bračana II7:17Lupoglav
Kaldir12:12Pilati
Žbevnica12:12Lanišće
Kompakt24:0Older
5. kolo nedjelja, 22. rujna 2019.
Istra Kozari II20:4Selca Bračana II
Lanišće11:13Kompakt
Older:
Lupoglav13:11Kaldir
Pilati13:11Žbevnica
6. kolo nedjelja, 29. rujna 2019.
:Selca Bračana II
Kaldir13:11Istra Kozari II
Žbevnica3:21Lupoglav
Kompakt18:6Pilati
Older10:14Lanišće
7. kolo nedjelja, 6. listopada 2019.
Lupoglav6:18Kompakt
Istra Kozari II16:8Žbevnica
Pilati10:14Older
Lanišće:
Selca Bračana II11:13Kaldir
8. kolo nedjelja, 13. listopada 2019.
:Kaldir
Žbevnica9:15Selca Bračana II
Kompakt20:4Istra Kozari II
Older19:5Lupoglav
Lanišće11:13Pilati
9. kolo nedjelja, 19. travnja 2020.
Kaldir:Žbevnica
Pilati:
Lupoglav:Lanišće
Istra Kozari II:Older
Selca Bračana II:Kompakt
10. kolo nedjelja, 26. travnja 2020.
Kaldir:Kompakt
Selca Bračana II:Older
Istra Kozari II:Lanišće
Lupoglav:Pilati
:Žbevnica
11. kolo nedjelja, 3. svibnja 2020.
Lupoglav:
Pilati:Istra Kozari II
Lanišće:Selca Bračana II
Older:Kaldir
Kompakt:Žbevnica
12. kolo nedjelja, 10. svibnja 2020.
:Kompakt
Istra Kozari II:Lupoglav
Selca Bračana II:Pilati
Žbevnica:Older
Kaldir:Lanišće
13. kolo nedjelja, 17. svibnja 2020.
Istra Kozari II:
Lupoglav:Selca Bračana II
Pilati:Kaldir
Lanišće:Žbevnica
Older:Kompakt
14. kolo nedjelja, 24. svibnja 2020.
Kompakt:Lanišće
Selca Bračana II:Istra Kozari II
Kaldir:Lupoglav
:Older
Žbevnica:Pilati
15. kolo nedjelja, 31. svibnja 2020.
Selca Bračana II:
Istra Kozari II:Kaldir
Lupoglav:Žbevnica
Pilati:Kompakt
Lanišće:Older
16. kolo nedjelja, 7. lipnja 2020.
Kompakt:Lupoglav
Žbevnica:Istra Kozari II
Older:Pilati
:Lanišće
Kaldir:Selca Bračana II
17. kolo nedjelja, 14. lipnja 2020.
Kaldir:
Selca Bračana II:Žbevnica
Istra Kozari II:Kompakt
Lupoglav:Older
Pilati:Lanišće
18. kolo nedjelja, 21. lipnja 2020.
Žbevnica:Kaldir
:Pilati
Lanišće:Lupoglav
Older:Istra Kozari II
Kompakt:Selca Bračana II