Liga Buzet - Pazin
(Tablica za odabranu ligu još nije pripremljena.)
Odigrane utakmice/raspored
1. kolo nedjelja, 25. kolovoza 2019. |
---|
Kompakt | 20:4 | Kaldir |
Older | 11:13 | Selca Bračana II |
Lanišće | 14:10 | Istra Kozari II |
Pilati | 7:17 | Lupoglav |
Žbevnica | : | |
2. kolo nedjelja, 1. rujna 2019. |
---|
| : | Lupoglav |
Istra Kozari II | 15:9 | Pilati |
Selca Bračana II | 10:14 | Lanišće |
Kaldir | 12:12 | Older |
Žbevnica | 5:19 | Kompakt |
3. kolo nedjelja, 8. rujna 2019. |
---|
Kaldir | : | |
Lupoglav | 22:2 | Istra Kozari II |
Pilati | 18:6 | Selca Bračana II |
Older | 15:9 | Žbevnica |
Lanišće | 13:11 | Kaldir |
4. kolo nedjelja, 15. rujna 2019. |
---|
| : | Istra Kozari II |
Selca Bračana II | 7:17 | Lupoglav |
Kaldir | 12:12 | Pilati |
Žbevnica | 12:12 | Lanišće |
Kompakt | 24:0 | Older |
5. kolo nedjelja, 22. rujna 2019. |
---|
Istra Kozari II | 20:4 | Selca Bračana II |
Lanišće | 11:13 | Kompakt |
Older | : | |
Lupoglav | 13:11 | Kaldir |
Pilati | 13:11 | Žbevnica |
6. kolo nedjelja, 29. rujna 2019. |
---|
| : | Selca Bračana II |
Kaldir | 13:11 | Istra Kozari II |
Žbevnica | 3:21 | Lupoglav |
Kompakt | 18:6 | Pilati |
Older | 10:14 | Lanišće |
7. kolo nedjelja, 6. listopada 2019. |
---|
Lupoglav | 6:18 | Kompakt |
Istra Kozari II | 16:8 | Žbevnica |
Pilati | 10:14 | Older |
Lanišće | : | |
Selca Bračana II | 11:13 | Kaldir |
8. kolo nedjelja, 13. listopada 2019. |
---|
| : | Kaldir |
Žbevnica | 9:15 | Selca Bračana II |
Kompakt | 20:4 | Istra Kozari II |
Older | 19:5 | Lupoglav |
Lanišće | 11:13 | Pilati |
9. kolo nedjelja, 19. travnja 2020. |
---|
Kaldir | : | Žbevnica |
Pilati | : | |
Lupoglav | : | Lanišće |
Istra Kozari II | : | Older |
Selca Bračana II | : | Kompakt |
10. kolo nedjelja, 26. travnja 2020. |
---|
Kaldir | : | Kompakt |
Selca Bračana II | : | Older |
Istra Kozari II | : | Lanišće |
Lupoglav | : | Pilati |
| : | Žbevnica |
11. kolo nedjelja, 3. svibnja 2020. |
---|
Lupoglav | : | |
Pilati | : | Istra Kozari II |
Lanišće | : | Selca Bračana II |
Older | : | Kaldir |
Kompakt | : | Žbevnica |
12. kolo nedjelja, 10. svibnja 2020. |
---|
| : | Kompakt |
Istra Kozari II | : | Lupoglav |
Selca Bračana II | : | Pilati |
Žbevnica | : | Older |
Kaldir | : | Lanišće |
13. kolo nedjelja, 17. svibnja 2020. |
---|
Istra Kozari II | : | |
Lupoglav | : | Selca Bračana II |
Pilati | : | Kaldir |
Lanišće | : | Žbevnica |
Older | : | Kompakt |
14. kolo nedjelja, 24. svibnja 2020. |
---|
Kompakt | : | Lanišće |
Selca Bračana II | : | Istra Kozari II |
Kaldir | : | Lupoglav |
| : | Older |
Žbevnica | : | Pilati |
15. kolo nedjelja, 31. svibnja 2020. |
---|
Selca Bračana II | : | |
Istra Kozari II | : | Kaldir |
Lupoglav | : | Žbevnica |
Pilati | : | Kompakt |
Lanišće | : | Older |
16. kolo nedjelja, 7. lipnja 2020. |
---|
Kompakt | : | Lupoglav |
Žbevnica | : | Istra Kozari II |
Older | : | Pilati |
| : | Lanišće |
Kaldir | : | Selca Bračana II |
17. kolo nedjelja, 14. lipnja 2020. |
---|
Kaldir | : | |
Selca Bračana II | : | Žbevnica |
Istra Kozari II | : | Kompakt |
Lupoglav | : | Older |
Pilati | : | Lanišće |
18. kolo nedjelja, 21. lipnja 2020. |
---|
Žbevnica | : | Kaldir |
| : | Pilati |
Lanišće | : | Lupoglav |
Older | : | Istra Kozari II |
Kompakt | : | Selca Bračana II |