Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr

2. istarska boćarska liga - jug

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Brajkop760183572618
2Potpićan750286543215
3Rakalj750279611815
4Žminj740378621612
5Stepčići73137070010
6Barat7304716929
7Rovinj73046674-89
8Režanci72236971-28
9Obelix71245981-225
10Orbanići701639101-621

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo subota, 31. kolovoza 2019.
IZVJEŠĆA - 1. KOLO
Orbanići8:12Rovinj
Potpićan11:9Rakalj
Barat12:8Žminj
Brajkop13:7Stepčići
Režanci10:10Obelix
2. kolo subota, 7. rujna 2019.
IZVJEŠĆA - 2. KOLO
Obelix13:7Stepčići
Žminj15:5Brajkop
Rakalj11:9Barat
Rovinj11:9Potpićan
Režanci14:6Orbanići
3. kolo utorak, 10. rujna 2019.
IZVJEŠĆA - 3. KOLO
Orbanići10:10Obelix
Stepčići11:9Žminj
Brajkop14:6Rakalj
Potpićan12:8Režanci
Barat7:13Rovinj
4. kolo subota, 14. rujna 2019.
IZVJEŠĆA - 4. KOLO
Obelix8:12Žminj
Rakalj14:6Stepčići
Rovinj8:12Brajkop
Režanci15:5Barat
Orbanići4:16Potpićan
5. kolo petak, 20. rujna 2019.
IZVJEŠĆA - 5. KOLO
Žminj6:14Rakalj
Barat18:2Orbanići
Potpićan14:6Obelix
Stepčići11:9Rovinj
Brajkop14:6Režanci
6. kolo subota, 28. rujna 2019.
IZVJEŠĆA - 6. KOLO
Obelix8:12Rakalj
Rovinj6:14Žminj
Režanci10:10Stepčići
Orbanići7:13Brajkop
Potpićan16:4Barat
7. kolo subota, 5. listopada 2019.
IZVJEŠĆA - 7. KOLO
Stepčići18:2Orbanići
Žminj14:6Režanci
Brajkop12:8Potpićan
Barat16:4Obelix
Rakalj13:7Rovinj
8. kolo subota, 18. travnja 2020.
Obelix:Rovinj
Režanci:Rakalj
Orbanići:Žminj
Potpićan:Stepčići
Barat:Brajkop
9. kolo petak, 24. travnja 2020.
Rovinj:Režanci
Brajkop:Obelix
Stepčići:Barat
Žminj:Potpićan
Rakalj:Orbanići
10. kolo subota, 2. svibnja 2020.
Rovinj:Orbanići
Rakalj:Potpićan
Žminj:Barat
Stepčići:Brajkop
Obelix:Režanci
11. kolo subota, 9. svibnja 2020.
Stepčići:Obelix
Brajkop:Žminj
Barat:Rakalj
Potpićan:Rovinj
Orbanići:Režanci
12. kolo subota, 16. svibnja 2020.
Obelix:Orbanići
Žminj:Stepčići
Rakalj:Brajkop
Režanci:Potpićan
Rovinj:Barat
13. kolo utorak, 19. svibnja 2020.
Žminj:Obelix
Stepčići:Rakalj
Brajkop:Rovinj
Barat:Režanci
Potpićan:Orbanići
14. kolo petak, 22. svibnja 2020.
Orbanići:Barat
Rakalj:Žminj
Rovinj:Stepčići
Obelix:Potpićan
Režanci:Brajkop
15. kolo subota, 30. svibnja 2020.
Rakalj:Obelix
Žminj:Rovinj
Stepčići:Režanci
Brajkop:Orbanići
Barat:Potpićan
16. kolo subota, 6. lipnja 2020.
Orbanići:Stepčići
Režanci:Žminj
Potpićan:Brajkop
Obelix:Barat
Rovinj:Rakalj
17. kolo subota, 13. lipnja 2020.
Rovinj:Obelix
Rakalj:Režanci
Žminj:Orbanići
Stepčići:Potpićan
Brajkop:Barat
18. kolo petak, 19. lipnja 2020.
Režanci:Rovinj
Obelix:Brajkop
Barat:Stepčići
Potpićan:Žminj
Orbanići:Rakalj