Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr

3. hrvatska boćarska liga - zapad

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Sveti Jakov7610111575419
2Gornji kraj - Ladvić751198702816
3Ročko Polje7412101673413
4Lošinj 90741298702813
5Vodnjan74037791-1412
6Lučki radnik7214888087
7Umag (-1)72238385-27
8Lindar720566102-366
9Selca Bračana711564104-404
10Mario Gennari710654114-603

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo nedjelja, 1. rujna 2019.
IZVJEŠĆA - 1. KOLO
Umag9:15Sveti Jakov
Lučki radnik10:14Gornji kraj - Ladvić
Mario Gennari6:18Lošinj 90
Vodnjan15:9Selca Bračana
Ročko Polje18:6Lindar
2. kolo nedjelja, 8. rujna 2019.
IZVJEŠĆA - 2. KOLO
Lindar13:11Selca Bračana
Lošinj 9016:8Vodnjan
Gornji kraj - Ladvić19:5Mario Gennari
Sveti Jakov13:11Lučki radnik
Ročko Polje18:6Umag
3. kolo nedjelja, 15. rujna 2019.
IZVJEŠĆA - 3. KOLO
Umag18:6Lindar
Selca Bračana13:11Lošinj 90
Vodnjan11:13Gornji kraj - Ladvić
Lučki radnik16:8Ročko Polje
Mario Gennari6:18Sveti Jakov
4. kolo nedjelja, 22. rujna 2019.
IZVJEŠĆA - 4. KOLO
Lindar11:13Lošinj 90
Gornji kraj - Ladvić20:4Selca Bračana
Sveti Jakov23:1Vodnjan
Ročko Polje16:8Mario Gennari
Umag12:12Lučki radnik
5. kolo nedjelja, 29. rujna 2019.
IZVJEŠĆA - 5. KOLO
Lošinj 9020:4Gornji kraj - Ladvić
Mario Gennari8:16Umag
Lučki radnik11:13Lindar
Selca Bračana10:14Sveti Jakov
Vodnjan14:10Ročko Polje
6. kolo nedjelja, 6. listopada 2019.
IZVJEŠĆA - 6. KOLO
Lindar8:16Gornji kraj - Ladvić
Sveti Jakov16:8Lošinj 90
Ročko Polje19:5Selca Bračana
Umag10:14Vodnjan
Lučki radnik18:6Mario Gennari
7. kolo nedjelja, 13. listopada 2019.
IZVJEŠĆA - 7. KOLO
Selca Bračana12:12Umag
Lošinj 9012:12Ročko Polje
Vodnjan14:10Lučki radnik
Mario Gennari15:9Lindar
Gornji kraj - Ladvić12:12Sveti Jakov
8. kolo nedjelja, 5. travnja 2020.
Lindar:Sveti Jakov
Ročko Polje:Gornji kraj - Ladvić
Umag:Lošinj 90
Lučki radnik:Selca Bračana
Mario Gennari:Vodnjan
9. kolo nedjelja, 19. travnja 2020.
Sveti Jakov:Ročko Polje
Vodnjan:Lindar
Selca Bračana:Mario Gennari
Lošinj 90:Lučki radnik
Gornji kraj - Ladvić:Umag
10. kolo nedjelja, 26. travnja 2020.
Sveti Jakov:Umag
Gornji kraj - Ladvić:Lučki radnik
Lošinj 90:Mario Gennari
Selca Bračana:Vodnjan
Lindar:Ročko Polje
11. kolo nedjelja, 3. svibnja 2020.
Selca Bračana:Lindar
Vodnjan:Lošinj 90
Mario Gennari:Gornji kraj - Ladvić
Lučki radnik:Sveti Jakov
Umag:Ročko Polje
12. kolo nedjelja, 10. svibnja 2020.
Lindar:Umag
Lošinj 90:Selca Bračana
Gornji kraj - Ladvić:Vodnjan
Ročko Polje:Lučki radnik
Sveti Jakov:Mario Gennari
13. kolo nedjelja, 17. svibnja 2020.
Lošinj 90:Lindar
Selca Bračana:Gornji kraj - Ladvić
Vodnjan:Sveti Jakov
Mario Gennari:Ročko Polje
Lučki radnik:Umag
14. kolo nedjelja, 24. svibnja 2020.
Umag:Mario Gennari
Gornji kraj - Ladvić:Lošinj 90
Sveti Jakov:Selca Bračana
Lindar:Lučki radnik
Ročko Polje:Vodnjan
15. kolo nedjelja, 31. svibnja 2020.
Gornji kraj - Ladvić:Lindar
Lošinj 90:Sveti Jakov
Selca Bračana:Ročko Polje
Vodnjan:Umag
Mario Gennari:Lučki radnik
16. kolo nedjelja, 7. lipnja 2020.
Umag:Selca Bračana
Ročko Polje:Lošinj 90
Lučki radnik:Vodnjan
Lindar:Mario Gennari
Sveti Jakov:Gornji kraj - Ladvić
17. kolo nedjelja, 14. lipnja 2020.
Sveti Jakov:Lindar
Gornji kraj - Ladvić:Ročko Polje
Lošinj 90:Umag
Selca Bračana:Lučki radnik
Vodnjan:Mario Gennari
18. kolo nedjelja, 21. lipnja 2020.
Ročko Polje:Sveti Jakov
Lindar:Vodnjan
Mario Gennari:Selca Bračana
Lučki radnik:Lošinj 90
Umag:Gornji kraj - Ladvić