Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr

2. hrvatska boćarska liga - sjever

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Funtana7601100683218
2Kukuljanovo750296722415
3Lovran75028781615
4Marčelji640285592612
5Sveti Rok Klana74038484012
6Labin73049078129
7Podhum72148088-87
8Sveti Luka62136579-147
9Sloga720565103-386
10Ante Starčević700764104-400

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo subota, 31. kolovoza 2019.
IZVJEŠĆA - 1. KOLO
Sveti Rok Klana16:8Ante Starčević
Labin11:13Lovran
Sveti Luka12:12Podhum
Funtana18:6Sloga
Kukuljanovo7:17Marčelji
2. kolo subota, 7. rujna 2019.
IZVJEŠĆA - 2. KOLO
Marčelji14:10Sloga
Podhum8:16Funtana
Lovran18:6Sveti Luka
Ante Starčević11:13Labin
Kukuljanovo15:9Sveti Rok Klana
3. kolo subota, 14. rujna 2019.
IZVJEŠĆA - 3. KOLO
Sveti Rok Klana13:11Marčelji
Sloga6:18Podhum
Funtana14:10Lovran
Labin10:14Kukuljanovo
Sveti Luka15:9Ante Starčević
4. kolo subota, 21. rujna 2019.
IZVJEŠĆA - 4. KOLO
Marčelji16:8Podhum
Lovran13:11Sloga
Ante Starčević9:15Funtana
Kukuljanovo16:8Sveti Luka
Sveti Rok Klana15:9Labin
5. kolo subota, 28. rujna 2019.
IZVJEŠĆA - 5. KOLO
Podhum10:14Lovran
Sveti Luka20:4Sveti Rok Klana
Labin17:7Marčelji
Sloga14:10Ante Starčević
Funtana18:6Kukuljanovo
6. kolo subota, 5. listopada 2019.
IZVJEŠĆA - 6. KOLO
Marčelji20:4Lovran
Ante Starčević8:16Podhum
Kukuljanovo22:2Sloga
Sveti Rok Klana19:5Funtana
Labin20:4Sveti Luka
7. kolo subota, 12. listopada 2019.
IZVJEŠĆA - 7. KOLO
Sloga16:8Sveti Rok Klana
Podhum8:16Kukuljanovo
Funtana14:10Labin
Sveti Luka:Marčelji
Lovran15:9Ante Starčević
8. kolo subota, 4. travnja 2020.
Marčelji:Ante Starčević
Kukuljanovo:Lovran
Sveti Rok Klana:Podhum
Labin:Sloga
Sveti Luka:Funtana
9. kolo subota, 18. travnja 2020.
Ante Starčević:Kukuljanovo
Funtana:Marčelji
Sloga:Sveti Luka
Podhum:Labin
Lovran:Sveti Rok Klana
10. kolo subota, 25. travnja 2020.
Ante Starčević:Sveti Rok Klana
Lovran:Labin
Podhum:Sveti Luka
Sloga:Funtana
Marčelji:Kukuljanovo
11. kolo subota, 2. svibnja 2020.
Sloga:Marčelji
Funtana:Podhum
Sveti Luka:Lovran
Labin:Ante Starčević
Sveti Rok Klana:Kukuljanovo
12. kolo subota, 9. svibnja 2020.
Marčelji:Sveti Rok Klana
Podhum:Sloga
Lovran:Funtana
Kukuljanovo:Labin
Ante Starčević:Sveti Luka
13. kolo subota, 16. svibnja 2020.
Podhum:Marčelji
Sloga:Lovran
Funtana:Ante Starčević
Sveti Luka:Kukuljanovo
Labin:Sveti Rok Klana
14. kolo subota, 23. svibnja 2020.
Sveti Rok Klana:Sveti Luka
Kukuljanovo:Funtana
Lovran:Podhum
Marčelji:Labin
Ante Starčević:Sloga
15. kolo subota, 30. svibnja 2020.
Lovran:Marčelji
Podhum:Ante Starčević
Sloga:Kukuljanovo
Funtana:Sveti Rok Klana
Sveti Luka:Labin
16. kolo subota, 6. lipnja 2020.
Sveti Rok Klana:Sloga
Kukuljanovo:Podhum
Labin:Funtana
Marčelji:Sveti Luka
Ante Starčević:Lovran
17. kolo subota, 13. lipnja 2020.
Ante Starčević:Marčelji
Lovran:Kukuljanovo
Podhum:Sveti Rok Klana
Sloga:Labin
Funtana:Sveti Luka
18. kolo subota, 20. lipnja 2020.
Kukuljanovo:Ante Starčević
Marčelji:Funtana
Sveti Luka:Sloga
Labin:Podhum
Sveti Rok Klana:Lovran