Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr

Zimska liga Bujštine

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Umag761044123219
2Sv. Marija n/K760140162418
3Sv. Marija n/K II751136201616
4Pompjeri74123224813
5Seget73313224812
6Marušići73313224812
7Kaštel73223026411
8Juricani73133026410
9Savudrija73132927210
10Montarol73132729-210
11Grožnjan73042630-49
12Pomjan71332729-26
13Plamen71242036-165
14Fameia ZT70341937-183
15Plamen II70251838-202
16Dajla 997007650-440

KOMPLETAN RASPORD SUSRETA ZIMSK LIGE BUJŠTIN MOŽETE PREUZTI OVDJE

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo
Pomjan2:6Pompjeri
Juricani2:6Sv. Marija n/K II
Plamen4:4Plamen II
Montarol5:3Kaštel
Grožnjan7:1Savudrija
Marušići4:4Seget
Sv. Marija n/K6:2Fameia ZT
Umag8:0Dajla 99
2. kolo
Plamen II2:6Montarol
Sv. Marija n/K2:6Umag
Sv. Marija n/K II6:2Plamen
Fameia ZT4:4Pompjeri
Savudrija4:4Marušići
Seget4:4Pomjan
Kaštel6:2Grožnjan
Dajla 990:8Juricani
3. kolo
Plamen6:2Dajla 99
Marušići4:4Kaštel
Pomjan2:6Savudrija
Pompjeri6:2Seget
Montarol2:6Sv. Marija n/K II
Juricani2:6Sv. Marija n/K
Umag6:2Fameia ZT
Grožnjan6:2Plamen II
4. kolo
Sv. Marija n/K II5:3Grožnjan
Dajla 992:6Montarol
Sv. Marija n/K8:0Plamen
Kaštel5:3Pomjan
Fameia ZT2:6Seget
Savudrija2:6Pompjeri
Plamen II3:5Marušići
Umag6:2Juricani
5. kolo
Montarol2:6Sv. Marija n/K
Seget5:3Savudrija
Pompjeri2:6Kaštel
Pomjan4:4Plamen II
Grožnjan6:2Dajla 99
Plamen2:6Umag
Juricani4:4Fameia ZT
Marušići5:3Sv. Marija n/K II
6. kolo
Fameia ZT1:7Savudrija
Umag4:4Montarol
Sv. Marija n/K6:2Grožnjan
Juricani6:2Plamen
Kaštel4:4Seget
Plamen II2:6Pompjeri
Dajla 990:8Marušići
Sv. Marija n/K II4:4Pomjan
7. kolo
Marušići2:6Sv. Marija n/K
Savudrija6:2Kaštel
Pompjeri2:6Sv. Marija n/K II
Pomjan8:0Dajla 99
Grožnjan0:8Umag
Montarol2:6Juricani
Plamen4:4Fameia ZT
Seget7:1Plamen II
8. kolo
Dajla 99:Pompjeri
Fameia ZT:Kaštel
Plamen II:Savudrija
Sv. Marija n/K:Pomjan
Umag:Marušići
Juricani:Grožnjan
Plamen:Montarol
Sv. Marija n/K II:Seget
9. kolo
Pomjan:Umag
Kaštel:Plamen II
Savudrija:Sv. Marija n/K II
Pompjeri:Sv. Marija n/K
Marušići:Juricani
Grožnjan:Plamen
Montarol:Fameia ZT
Seget:Dajla 99
10. kolo
Umag:Pompjeri
Sv. Marija n/K:Seget
Marušići:Grožnjan
Plamen:Marušići
Dajla 99:Savudrija
Sv. Marija n/K II:Kaštel
Fameia ZT:Plamen II
Juricani:Pomjan
11. kolo
Plamen II:Sv. Marija n/K II
Pompjeri:Juricani
Kaštel:Dajla 99
Seget:Umag
Pomjan:Plamen
Marušići:Montarol
Grožnjan:Fameia ZT
Savudrija:Sv. Marija n/K
12. kolo
Dajla 99:Plamen II
Grožnjan:Marušići
Plamen:Pompjeri
Marušići:Pomjan
Sv. Marija n/K:Kaštel
Juricani:Seget
Fameia ZT:Sv. Marija n/K II
Umag:Savudrija
13. kolo
Seget:Plamen
Sv. Marija n/K II:Dajla 99
Plamen II:Sv. Marija n/K
Savudrija:Juricani
Pompjeri:Montarol
Pomjan:Grožnjan
Marušići:Fameia ZT
Kaštel:Umag
14. kolo
Sv. Marija n/K:Sv. Marija n/K II
Grožnjan:Pompjeri
Marušići:Pomjan
Montarol:Seget
Plamen:Savudrija
Umag:Plamen II
Fameia ZT:Dajla 99
Juricani:Kaštel
15. kolo
Dajla 99:Sv. Marija n/K
Pomjan:Fameia ZT
Savudrija:Montarol
Seget:Grožnjan
Pompjeri:Marušići
Kaštel:Plamen
Plamen II:Juricani
Sv. Marija n/K II:Umag