Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr

Zimska liga Bujštine

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Sv. Marija n/K15140190306042
2Umag15122192286438
3Grožnjan15101471492231
4Kaštel1592477433429
5Sv. Marija n/K II1584372482428
6Juricani157356456824
7Montarol156456357622
8Marušići156456060022
9Seget153936060018
10Pompjeri155285268-1617
11Savudrija154475565-1016
12Pomjan153575565-1014
13Fameia ZT152674971-2212
14Plamen152494476-3210
15Dajla 991513112694-686
16Plamen II1503123090-603

KOMPLETAN RASPORD SUSRETA ZIMSK LIGE BUJŠTIN MOŽETE PREUZTI OVDJE

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo
Pomjan2:6Pompjeri
Juricani2:6Sv. Marija n/K II
Plamen4:4Plamen II
Montarol5:3Kaštel
Grožnjan7:1Savudrija
Marušići4:4Seget
Sv. Marija n/K6:2Fameia ZT
Umag8:0Dajla 99
2. kolo
Plamen II2:6Montarol
Sv. Marija n/K2:6Umag
Sv. Marija n/K II6:2Plamen
Fameia ZT4:4Pompjeri
Savudrija4:4Marušići
Seget4:4Pomjan
Kaštel6:2Grožnjan
Dajla 990:8Juricani
3. kolo
Plamen6:2Dajla 99
Marušići4:4Kaštel
Pomjan2:6Savudrija
Pompjeri6:2Seget
Montarol2:6Sv. Marija n/K II
Juricani2:6Sv. Marija n/K
Umag6:2Fameia ZT
Grožnjan6:2Plamen II
4. kolo
Sv. Marija n/K II5:3Grožnjan
Dajla 992:6Montarol
Sv. Marija n/K8:0Plamen
Kaštel5:3Pomjan
Fameia ZT2:6Seget
Savudrija2:6Pompjeri
Plamen II3:5Marušići
Umag6:2Juricani
5. kolo
Montarol2:6Sv. Marija n/K
Seget5:3Savudrija
Pompjeri2:6Kaštel
Pomjan4:4Plamen II
Grožnjan6:2Dajla 99
Plamen2:6Umag
Juricani4:4Fameia ZT
Marušići5:3Sv. Marija n/K II
6. kolo
Fameia ZT1:7Savudrija
Umag4:4Montarol
Sv. Marija n/K6:2Grožnjan
Juricani6:2Plamen
Kaštel4:4Seget
Plamen II2:6Pompjeri
Dajla 990:8Marušići
Sv. Marija n/K II4:4Pomjan
7. kolo
Marušići2:6Sv. Marija n/K
Savudrija6:2Kaštel
Pompjeri2:6Sv. Marija n/K II
Pomjan8:0Dajla 99
Grožnjan0:8Umag
Montarol2:6Juricani
Plamen4:4Fameia ZT
Seget7:1Plamen II
8. kolo
Dajla 994:4Pompjeri
Fameia ZT0:8Kaštel
Plamen II0:8Savudrija
Sv. Marija n/K6:2Pomjan
Umag8:0Marušići
Juricani2:6Grožnjan
Plamen2:6Montarol
Sv. Marija n/K II4:4Seget
9. kolo
Pomjan2:6Umag
Kaštel6:2Plamen II
Savudrija4:4Sv. Marija n/K II
Pompjeri2:6Sv. Marija n/K
Marušići2:6Juricani
Grožnjan5:3Plamen
Montarol4:4Fameia ZT
Seget4:4Dajla 99
10. kolo
Umag8:0Pompjeri
Sv. Marija n/K6:2Seget
Montarol2:6Grožnjan
Plamen2:6Marušići
Dajla 996:2Savudrija
Sv. Marija n/K II6:2Kaštel
Fameia ZT6:2Plamen II
Juricani6:2Pomjan
11. kolo
Plamen II2:6Sv. Marija n/K II
Pompjeri2:6Juricani
Kaštel8:0Dajla 99
Seget4:4Umag
Pomjan8:0Plamen
Marušići4:4Montarol
Grožnjan6:2Fameia ZT
Savudrija2:6Sv. Marija n/K
12. kolo
Dajla 994:4Plamen II
Grožnjan6:2Marušići
Plamen6:2Pompjeri
Montarol8:0Pomjan
Sv. Marija n/K6:2Kaštel
Juricani4:4Seget
Fameia ZT4:4Sv. Marija n/K II
Umag8:0Savudrija
13. kolo
Seget4:4Plamen
Sv. Marija n/K II8:0Dajla 99
Plamen II0:8Sv. Marija n/K
Savudrija4:4Juricani
Pompjeri6:2Montarol
Pomjan4:4Grožnjan
Marušići6:2Fameia ZT
Kaštel8:0Umag
14. kolo
Sv. Marija n/K6:2Sv. Marija n/K II
Grožnjan6:2Pompjeri
Marušići2:6Pomjan
Montarol4:4Seget
Plamen4:4Savudrija
Umag8:0Plamen II
Fameia ZT8:0Dajla 99
Juricani0:8Kaštel
15. kolo
Dajla 992:6Sv. Marija n/K
Pomjan4:4Fameia ZT
Savudrija2:6Montarol
Seget2:6Grožnjan
Pompjeri2:6Marušići
Kaštel5:3Plamen
Plamen II2:6Juricani
Sv. Marija n/K II2:6Umag