Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr

1. HBL

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Istra Poreč1612222531639038
2Pula16112327114512635
3Zrinjevac1611142551619434
4Sokol Orbico168262211952626
5Biston Brela168082271893824
6Metković168082221942824
7Pazin (-1)16817199217-1824
8Vargon167182171991822
9Gorčina161114127289-1624
10Lovran16101588328-2403

SUSRETI SE IGRAJU S POČETKOM U 15 SATI

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo subota, 3. studenog 2018.
IZVJEŠĆA - 1. KOLO
Pazin21:5Lovran
Zrinjevac15:11Biston Brela
Vargon11:15Istra Poreč
Metković18:8Sokol Orbico
Gorčina8:18Pula
2. kolo subota, 10. studenog 2018.
IZVJEŠĆA - 2. KOLO
Pula20:6Sokol Orbico
Istra Poreč15:11Metković
Biston Brela18:8Vargon
Lovran5:21Zrinjevac
Gorčina12:14Pazin
3. kolo subota, 17. studenog 2018.
IZVJEŠĆA - 3. KOLO
Pazin0:26Pula
Sokol Orbico13:13Istra Poreč
Metković12:14Biston Brela
Zrinjevac19:7Gorčina
Vargon19:7Lovran
4. kolo subota, 24. studenog 2018.
IZVJEŠĆA - 4. KOLO
Pula18:8Istra Poreč
Biston Brela17:9Sokol Orbico
Lovran4:22Metković
Gorčina14:12Vargon
Pazin15:11Zrinjevac
5. kolo subota, 1. prosinca 2018.
IZVJEŠĆA - 5. KOLO
Sokol Orbico20:6Lovran
Metković19:7Gorčina
Vargon20:6Pazin
Zrinjevac14:12Pula
Istra Poreč16:10Biston Brela
6. kolo subota, 8. prosinca 2018.
IZVJEŠĆA - 6. KOLO
Pula16:10Biston Brela
Lovran3:23Istra Poreč
Gorčina8:18Sokol Orbico
Pazin14:12Metković
Zrinjevac14:12Vargon
7. kolo subota, 19. siječnja 2019.
IZVJEŠĆA - 7. KOLO
Istra Poreč22:4Gorčina
Biston Brela23:3Lovran
Sokol Orbico18:8Pazin
Metković5:21Zrinjevac
Vargon13:13Pula
8. kolo subota, 26. siječnja 2019.
IZVJEŠĆA - 8. KOLO
Gorčina7:19Biston Brela
Pazin10:16Istra Poreč
Zrinjevac13:13Sokol Orbico
Vargon19:7Metković
Pula24:2Lovran
9. kolo subota, 2. veljače 2019.
IZVJEŠĆA - 9. KOLO
Metković15:11Pula
Sokol Orbico12:14Vargon
Istra Poreč14:12Zrinjevac
Biston Brela15:11Pazin
Lovran16:10Gorčina
10. kolo subota, 9. veljače 2019.
IZVJEŠĆA - 10. KOLO
Biston Brela7:19Zrinjevac
Pula21:5Gorčina
Istra Poreč16:10Vargon
Sokol Orbico19:7Metković
Lovran10:16Pazin
11. kolo subota, 16. veljače 2019.
IZVJEŠĆA - 11. KOLO
Sokol Orbico14:12Pula
Metković17:9Istra Poreč
Vargon15:11Biston Brela
Zrinjevac19:7Lovran
Pazin13:13Gorčina
12. kolo subota, 23. veljače 2019.
IZVJEŠĆA - 12. KOLO
Pula15:11Pazin
Istra Poreč16:10Sokol Orbico
Biston Brela16:10Metković
Gorčina4:22Zrinjevac
Lovran6:20Vargon
13. kolo subota, 2. ožujka 2019.
IZVJEŠĆA - 13. KOLO
Istra Poreč13:13Pula
Sokol Orbico14:12Biston Brela
Metković23:3Lovran
Vargon22:4Gorčina
Zrinjevac12:14Pazin
14. kolo subota, 9. ožujka 2019.
IZVJEŠĆA - 14. KOLO
Lovran3:23Sokol Orbico
Biston Brela12:14Istra Poreč
Pazin19:7Vargon
Pula18:8Zrinjevac
Gorčina8:18Metković
15. kolo subota, 16. ožujka 2019.
IZVJEŠĆA - 15. KOLO
Istra Poreč22:4Lovran
Sokol Orbico15:11Gorčina
Metković16:10Pazin
Vargon7:19Zrinjevac
Biston Brela10:16Pula
16. kolo subota, 23. ožujka 2019.
IZVJEŠĆA - 16. KOLO
Lovran4:22Biston Brela
Pula18:8Vargon
Zrinjevac16:10Metković
Pazin17:9Sokol Orbico
Gorčina5:21Istra Poreč
17. kolo subota, 30. ožujka 2019.
Metković:Vargon
Sokol Orbico:Zrinjevac
Istra Poreč:Pazin
Lovran:Pula
Biston Brela:Gorčina
18. kolo subota, 6. travnja 2019.
Pula:Metković
Vargon:Sokol Orbico
Zrinjevac:Istra Poreč
Pazin:Biston Brela
Gorčina:Lovran
19. kolo subota, 13. travnja 2019.
POLUFINALE ZAVRŠNOG TURNIRA
1:4
2:3
20. kolo nedjelja, 14. travnja 2019.
FINALE ZAVRŠNOG TURNIRA
?:?