Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr

Boćarska liga Buzet - Pazin

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Kompakt1414002478915842
2Kaldir148331921444827
3Older14545160176-1619
4Žbevnica14617159177-1819
5Pilati14446156180-2416
6Lanišće14347154182-2813
7Istra Kozari II14248155181-2610
8Selca Bračana II14248121215-9410

SUSRETI SE IGRAJU OD 15 SATI. KOMPAKT SVE DOMAĆE SUSRETE IGRA OD 9.30 SATI

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo nedjelja, 2. rujna 2018.
Kaldir15:9Žbevnica
Older16:8Lanišće
Selca Bračana II12:12Pilati
Kompakt14:10Istra Kozari II
2. kolo nedjelja, 9. rujna 2018.
Istra Kozari II9:15Pilati
Lanišće19:5Selca Bračana II
Žbevnica15:9Older
Kompakt19:5Kaldir
3. kolo nedjelja, 16. rujna 2018.
Kaldir14:10Istra Kozari II
Older3:21Kompakt
Selca Bračana II18:6Žbevnica
Pilati12:12Lanišće
4. kolo nedjelja, 23. rujna 2018.
Žbevnica14:10Pilati
Kompakt23:1Selca Bračana II
Istra Kozari II12:12Lanišće
Kaldir18:6Older
5. kolo nedjelja, 30. rujna 2018.
Older14:10Istra Kozari II
Selca Bračana II6:18Kaldir
Pilati9:15Kompakt
Lanišće10:14Žbevnica
6. kolo nedjelja, 7. listopada 2018.
Istra Kozari II14:10Žbevnica
Kompakt17:7Lanišće
Kaldir16:8Pilati
Older17:7Selca Bračana II
7. kolo nedjelja, 14. listopada 2018.
Žbevnica8:16Kompakt
Lanišće8:16Kaldir
Selca Bračana II9:15Istra Kozari II
Pilati13:11Older
8. kolo nedjelja, 28. travnja 2019.
Žbevnica12:12Kaldir
Lanišće12:12Older
Pilati12:12Selca Bračana II
Istra Kozari II9:15Kompakt
9. kolo nedjelja, 5. svibnja 2019.
Pilati12:12Istra Kozari II
Selca Bračana II12:12Lanišće
Older18:6Žbevnica
Kaldir10:14Kompakt
10. kolo nedjelja, 12. svibnja 2019.
Istra Kozari II12:12Kaldir
Kompakt20:4Older
Žbevnica20:4Selca Bračana II
Lanišće15:9Pilati
11. kolo nedjelja, 19. svibnja 2019.
Pilati14:10Žbevnica
Selca Bračana II6:18Kompakt
Lanišće15:9Istra Kozari II
Older12:12Kaldir
12. kolo nedjelja, 26. svibnja 2019.
Istra Kozari II12:12Older
Kaldir20:4Selca Bračana II
Kompakt17:7Pilati
Žbevnica17:7Lanišće
13. kolo nedjelja, 2. lipnja 2019.
Žbevnica14:10Istra Kozari II
Lanišće6:18Kompakt
Pilati13:11Kaldir
Selca Bračana II12:12Older
14. kolo nedjelja, 9. lipnja 2019.
Kompakt20:4Žbevnica
Istra Kozari II11:13Selca Bračana II
Older14:10Pilati
Kaldir13:11Lanišće