Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr

3. istarska liga - jug II

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Puris64026159212
2Jurazini631265551010
3Rudar6303645689
4Reginex6303606009
5Marići6213615927
6Jedinstvo62044971-226

SUSRETI PETKOM IGRAJU SE OD 18 SATI. SUSRETI NEDJELJOM, 1. I 2. KOLO, TE U LIPNJU IGRAJU SE OD 17 SATI, A SVI OSTALI SUSRETI NEDJELJOM IGRAJU SE OD 16 SATI. KADA IM SE DOMAĆINSTVO POKLAPA SA LABINOM RUDAR IGRA SUBOTOM

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo nedjelja, 2. rujna 2018.
IZVJEŠĆA - 1. KOLO
Reginex9:11Puris
Jedinstvo11:9Rudar
Marići12:8Jurazini
2. kolo nedjelja, 9. rujna 2018.
IZVJEŠĆA - 2. KOLO
Jurazini11:9Rudar
Puris13:7Jedinstvo
Marići15:5Reginex
3. kolo petak, 14. rujna 2018.
IZVJEŠĆA - 3. KOLO
Reginex12:8Jurazini
Jedinstvo14:6Marići
Rudar9:11Puris
4. kolo nedjelja, 23. rujna 2018.
IZVJEŠĆA - 4. KOLO
Marići9:11Rudar
Reginex15:5Jedinstvo
Jurazini14:6Puris
5. kolo nedjelja, 30. rujna 2018.
IZVJEŠĆA - 5. KOLO
Rudar12:8Reginex
Puris11:9Marići
Jedinstvo6:14Jurazini
6. kolo nedjelja, 7. listopada 2018.
IZVJEŠĆA - 6. KOLO
Jurazini10:10Marići
Puris9:11Reginex
Rudar14:6Jedinstvo
7. kolo nedjelja, 7. travnja 2019.
Rudar:Jurazini
Jedinstvo:Puris
Reginex:Marići
8. kolo petak, 12. travnja 2019.
Puris:Rudar
Marići:Jedinstvo
Jurazini:Reginex
9. kolo nedjelja, 28. travnja 2019.
Puris:Jurazini
Rudar:Marići
Jedinstvo:Reginex
10. kolo nedjelja, 5. svibnja 2019.
Jurazini:Jedinstvo
Reginex:Rudar
Marići:Puris
11. kolo nedjelja, 12. svibnja 2019.
?:?
?:?
?:?
12. kolo petak, 17. svibnja 2019.
?:?
?:?
?:?
13. kolo nedjelja, 26. svibnja 2019.
?:?
?:?
?:?
14. kolo nedjelja, 2. lipnja 2019.
?:?
?:?
?:?
15. kolo petak, 7. lipnja 2019.
?:?
?:?
?:?