Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr

2. istarska liga - jug

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Veruda1610241891315832
2Rakalj169251711492229
3Potpićan Italpan168081721482424
4Stepčići16808151169-1824
5Barat16727164156823
6Rovinj16727160160023
7Brajkop16637160160021
8Režanci16619141179-3819
9Žminj164210132188-5614

U MEĐUSOBNIM SUSRETIMA ROVINJ JE BOLJI OD BARATA TE JE ROVINJ ZAUZEO 4., A BARAT 5. MJESTO.

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo subota, 1. rujna 2018.
IZVJEŠĆA - 1. KOLO
Rakalj13:7Barat
:Rovinj
Žminj10:10Veruda
Potpićan Italpan14:6Režanci
Brajkop13:7Stepčići
2. kolo petak, 7. rujna 2018.
IZVJEŠĆA - 2. KOLO
Stepčići14:6Režanci
Veruda13:7Potpićan Italpan
Rovinj14:6Žminj
Barat:
Brajkop16:4Rakalj
3. kolo subota, 15. rujna 2018.
IZVJEŠĆA - 3. KOLO
Rakalj14:6Stepčići
Režanci12:8Veruda
Potpićan Italpan14:6Rovinj
:Brajkop
Žminj11:9Barat
4. kolo subota, 22. rujna 2018.
IZVJEŠĆA - 4. KOLO
Stepčići14:6Veruda
Rovinj12:8Režanci
Barat12:8Potpićan Italpan
Brajkop16:4Žminj
Rakalj:
5. kolo subota, 29. rujna 2018.
IZVJEŠĆA - 5. KOLO
Veruda14:6Rovinj
Žminj8:12Rakalj
:Stepčići
Režanci14:6Barat
Potpićan Italpan15:5Brajkop
6. kolo subota, 6. listopada 2018.
IZVJEŠĆA - 6. KOLO
Stepčići12:8Rovinj
Barat13:7Veruda
Brajkop12:8Režanci
Rakalj16:4Potpićan Italpan
:Žminj
7. kolo petak, 12. listopada 2018.
IZVJEŠĆA - 7. KOLO
Režanci15:5Rakalj
Veruda14:6Brajkop
Potpićan Italpan:
Žminj9:11Stepčići
Rovinj15:5Barat
8. kolo subota, 13. travnja 2019.
IZVJEŠĆA - 8. KOLO
Stepčići8:12Barat
Brajkop8:12Rovinj
Rakalj14:6Veruda
:Režanci
Žminj7:13Potpićan Italpan
9. kolo srijeda, 24. travnja 2019.
IZVJEŠĆA . 9. KOLO
Barat10:10Brajkop
Potpićan Italpan14:6Stepčići
Režanci7:13Žminj
Veruda:
Rovinj10:10Rakalj
10. kolo subota, 27. travnja 2019.
IZVJEŠĆA - 10. KOLO
Barat9:11Rakalj
Rovinj:
Veruda14:6Žminj
Režanci12:8Potpićan Italpan
Stepčići12:8Brajkop
11. kolo petak, 3. svibnja 2019.
IZVJEŠĆA - 11. KOLO
Režanci11:9Stepčići
Potpićan Italpan9:11Veruda
Žminj12:8Rovinj
:Barat
Rakalj12:8Brajkop
12. kolo subota, 11. svibnja 2019.
IZVJEŠĆA - 12. KOLO
Stepčići12:8Rakalj
Veruda16:4Režanci
Rovinj11:9Potpićan Italpan
Brajkop:
Barat15:5Žminj
13. kolo subota, 18. svibnja 2019.
IZVJEŠĆA - 13. KOLO
Veruda16:4Stepčići
Režanci12:8Rovinj
Potpićan Italpan16:4Barat
Žminj14:6Brajkop
:Rakalj
14. kolo subota, 25. svibnja 2019.
IZVJEŠĆA - 14. KOLO
Rakalj16:4Žminj
Rovinj8:12Veruda
Brajkop14:6Potpićan Italpan
Stepčići:
Barat16:4Režanci
15. kolo subota, 1. lipnja 2019.
IZVJEŠĆA - 15. KOLO
Rovinj12:8Stepčići
Veruda16:4Barat
Režanci8:12Brajkop
Potpićan Italpan14:6Rakalj
Žminj:
16. kolo petak, 7. lipnja 2019.
IZVJEŠĆA - 16. KOLO
Rakalj16:4Režanci
Brajkop10:10Veruda
:Potpićan Italpan
Stepčići14:6Žminj
Barat14:6Rovinj
17. kolo subota, 15. lipnja 2019.
IZVJEŠĆA - 17. KOLO
Barat18:2Stepčići
Rovinj14:6Brajkop
Veruda16:4Rakalj
Režanci:
Potpićan Italpan13:7Žminj
18. kolo subota, 22. lipnja 2019.
IZVJEŠĆA - 18. KOLO
Brajkop10:10Barat
Stepčići12:8Potpićan Italpan
Žminj10:10Režanci
:Veruda
Rakalj10:10Rovinj