Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr

2. istarska liga - jug

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Potpićan Italpan32013525106
2Brajkop32013525106
3Rakalj3201312926
4Veruda3111312924
5Rovinj3111303004
6Pula Squalus3111303004
7Žminj31112733-64
8Barat3102303003
9Stepčići31022733-63
10Režanci31022436-123

SUSRETI PETKOM IGRAJU SE OD 18 SATI. SUSRETI SUBOTOM, 1. I 2. KOLO, TE U LIPNJU IGRAJU SE OD 17 SATI, A SVI OSTALI SUSRETI SUBOTOM IGRAJU SE OD 16 SATI

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo subota, 1. rujna 2018.
Rakalj13:7Barat
Pula Squalus10:10Rovinj
Žminj10:10Veruda
Potpićan Italpan14:6Režanci
Brajkop13:7Stepčići
2. kolo petak, 7. rujna 2018.
IZVJEŠĆA - 2. KOLO
Stepčići14:6Režanci
Veruda13:7Potpićan Italpan
Rovinj14:6Žminj
Barat14:6Pula Squalus
Brajkop16:4Rakalj
3. kolo subota, 15. rujna 2018.
IZVJEŠĆA - 3. KOLO
Rakalj14:6Stepčići
Režanci12:8Veruda
Potpićan Italpan14:6Rovinj
Pula Squalus14:6Brajkop
Žminj11:9Barat
4. kolo subota, 22. rujna 2018.
Stepčići:Veruda
Rovinj:Režanci
Barat:Potpićan Italpan
Brajkop:Žminj
Rakalj:Pula Squalus
5. kolo subota, 29. rujna 2018.
Veruda:Rovinj
Žminj:Rakalj
Pula Squalus:Stepčići
Režanci:Barat
Potpićan Italpan:Brajkop
6. kolo subota, 6. listopada 2018.
Stepčići:Rovinj
Barat:Veruda
Brajkop:Režanci
Rakalj:Potpićan Italpan
Pula Squalus:Žminj
7. kolo petak, 12. listopada 2018.
Režanci:Rakalj
Veruda:Brajkop
Potpićan Italpan:Pula Squalus
Žminj:Stepčići
Rovinj:Barat
8. kolo subota, 6. travnja 2019.
Stepčići:Barat
Brajkop:Rovinj
Rakalj:Veruda
Pula Squalus:Režanci
Žminj:Potpićan Italpan
9. kolo subota, 13. travnja 2019.
Barat:Brajkop
Potpićan Italpan:Stepčići
Režanci:Žminj
Veruda:Pula Squalus
Režanci:Rakalj
10. kolo subota, 27. travnja 2019.
Barat:Rakalj
Režanci:Potpićan Italpan
Veruda:Žminj
Režanci:Potpićan Italpan
Stepčići:Brajkop
11. kolo petak, 3. svibnja 2019.
Režanci:Stepčići
Potpićan Italpan:Veruda
Žminj:Rovinj
Pula Squalus:Barat
Rakalj:Brajkop
12. kolo subota, 11. svibnja 2019.
Stepčići:Rakalj
Veruda:Režanci
Rovinj:Potpićan Italpan
Brajkop:Pula Squalus
Barat:Žminj
13. kolo subota, 18. svibnja 2019.
Veruda:Stepčići
Režanci:Rovinj
Potpićan Italpan:Barat
Žminj:Brajkop
Pula Squalus:Rakalj
14. kolo subota, 25. svibnja 2019.
Rakalj:Žminj
Rovinj:Veruda
Barat:Režanci
Stepčići:Pula Squalus
Barat:Potpićan Italpan
15. kolo subota, 1. lipnja 2019.
Rovinj:Stepčići
Veruda:Barat
Režanci:Brajkop
Potpićan Italpan:Rakalj
Žminj:Pula Squalus
16. kolo petak, 7. lipnja 2019.
Rakalj:Režanci
Brajkop:Veruda
Pula Squalus:Potpićan Italpan
Stepčići:Žminj
Barat:Rovinj
17. kolo subota, 15. lipnja 2019.
Barat:Stepčići
Rovinj:Brajkop
Veruda:Rakalj
Režanci:Pula Squalus
Potpićan Italpan:Žminj
18. kolo subota, 22. lipnja 2019.
Brajkop:Barat
Stepčići:Potpićan Italpan
Žminj:Režanci
Pula Squalus:Veruda
Rakalj:Rovinj