Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr

2. HBL sjever

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Marinići9702123754821
2Funtana9603119794018
3Sveti Rok Klana9513113852816
4Sloga9504108901815
5Ante Starčević950497101-415
6Podhum941410395813
7Marčelji94059999012
8Sesvete940582116-3412
9Kukuljanovo930696102-69
10Mario Gennari910850148-983

SUSRETI SE IGRAJU S POČETKOM U 15 SATI

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo subota, 1. rujna 2018.
IZVJEŠĆA - 1. KOLO
Sesvete12:10Marčelji
Kukuljanovo20:2Mario Gennari
Marinići15:7Ante Starčević
Sveti Rok Klana10:12Funtana
Sloga12:10Podhum
2. kolo subota, 8. rujna 2018.
IZVJEŠĆA - 2. KOLO
Podhum14:8Funtana
Ante Starčević16:6Sveti Rok Klana
Mario Gennari2:20Marinići
Marčelji13:9Kukuljanovo
Sloga21:1Sesvete
3. kolo subota, 15. rujna 2018.
IZVJEŠĆA - 3. KOLO
Sesvete12:10Podhum
Funtana20:2Ante Starčević
Sveti Rok Klana17:5Mario Gennari
Kukuljanovo12:10Sloga
Marinići13:9Marčelji
4. kolo subota, 22. rujna 2018.
IZVJEŠĆA - 4. KOLO
Podhum12:10Ante Starčević
Mario Gennari12:10Funtana
Marčelji6:16Sveti Rok Klana
Sloga14:8Marinići
Sesvete9:13Kukuljanovo
5. kolo subota, 29. rujna 2018.
IZVJEŠĆA - 5. KOLO
Ante Starčević14:8Mario Gennari
Marinići16:6Sesvete
Kukuljanovo9:13Podhum
Funtana15:7Marčelji
Sveti Rok Klana15:7Sloga
6. kolo subota, 6. listopada 2018.
IZVJEŠĆA - 6. KOLO
Podhum18:4Mario Gennari
Marčelji9:13Ante Starčević
Sloga13:9Funtana
Sesvete10:12Sveti Rok Klana
Kukuljanovo7:15Marinići
7. kolo subota, 13. listopada 2018.
IZVJEŠĆA - 7. KOLO
Funtana20:2Sesvete
Ante Starčević14:8Sloga
Sveti Rok Klana16:6Kukuljanovo
Marinići15:7Podhum
Mario Gennari4:18Marčelji
8. kolo subota, 6. travnja 2019.
IZVJEŠĆA - 8. KOLO
Podhum8:14Marčelji
Sloga14:8Mario Gennari
Sesvete13:9Ante Starčević
Kukuljanovo10:12Funtana
Marinići12:10Sveti Rok Klana
9. kolo subota, 13. travnja 2019.
IZVJEŠĆA - 9. KOLO
Marčelji13:9Sloga
Sveti Rok Klana11:11Podhum
Funtana13:9Marinići
Mario Gennari5:17Sesvete
Ante Starčević12:10Kukuljanovo
10. kolo subota, 27. travnja 2019.
Marčelji:Sesvete
Mario Gennari:Kukuljanovo
Ante Starčević:Marinići
Funtana:Sveti Rok Klana
Podhum:Sloga
11. kolo subota, 4. svibnja 2019.
Funtana:Podhum
Sveti Rok Klana:Ante Starčević
Marinići:Mario Gennari
Kukuljanovo:Marčelji
Sesvete:Sloga
12. kolo subota, 11. svibnja 2019.
Podhum:Sesvete
Ante Starčević:Funtana
Mario Gennari:Sveti Rok Klana
Sloga:Kukuljanovo
Marčelji:Marinići
13. kolo subota, 18. svibnja 2019.
Ante Starčević:Podhum
Funtana:Mario Gennari
Sveti Rok Klana:Marčelji
Marinići:Sloga
Kukuljanovo:Sesvete
14. kolo subota, 25. svibnja 2019.
Sesvete:Marinići
Mario Gennari:Ante Starčević
Marčelji:Funtana
Podhum:Kukuljanovo
Sloga:Sveti Rok Klana
15. kolo subota, 1. lipnja 2019.
Mario Gennari:Podhum
Ante Starčević:Marčelji
Funtana:Sloga
Sveti Rok Klana:Sesvete
Marinići:Kukuljanovo
16. kolo subota, 8. lipnja 2019.
Sesvete:Funtana
Sloga:Ante Starčević
Kukuljanovo:Sveti Rok Klana
Podhum:Marinići
Marčelji:Mario Gennari
17. kolo subota, 15. lipnja 2019.
Marčelji:Podhum
Mario Gennari:Sloga
Ante Starčević:Sesvete
Funtana:Kukuljanovo
Sveti Rok Klana:Marinići
18. kolo subota, 22. lipnja 2019.
Sloga:Marčelji
Podhum:Sveti Rok Klana
Marinići:Funtana
Kukuljanovo:Ante Starčević
Sesvete:Mario Gennari