Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr

Zimska liga Bujštine

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Umag161411106228443
2Seget 199416140297316642
3Plamen II16114197316637
4Sv. Marija na Krasu16113295336236
5Grožnjan16102479493032
6Juricani1693481473430
7Plamen III167456761625
8Montarol1673670581224
9Kaštel1666469591024
10Savudrija166195375-2219
11Fameia ZT164666464018
12Marušići164485177-2616
13Pomjan164394880-3215
14Pompjeri1622124286-448
15Plamen1622123494-608
16Momjan16131220108-886
17Seget mladi16011515113-981

NOVI RASPORED ZIMSKE LIGE BUJŠTINE PREUZMITE OVDJE

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo
Plamen0:8Plamen II
Juricani6:2Seget mladi
Sv. Marija na Krasu6:2Savudrija
Marušići6:2Pompjeri
Momjan2:6Pomjan
Montarol4:4Plamen III
Kaštel2:6Seget 1994
Fameia ZT:
Grožnjan3:5Umag
2. kolo
Pomjan0:8Montarol
Plamen II:
Fameia ZT3:5Grožnjan
Umag6:2Juricani
Seget mladi2:6Kaštel
Seget 19940:8Sv. Marija na Krasu
Pompjeri4:4Momjan
Plamen III4:4Plamen
Savudrija0:8Marušići
3. kolo
Kaštel0:8Umag
Plamen1:7Pomjan
Grožnjan:
Marušići0:8Seget 1994
Sv. Marija na Krasu8:0Seget mladi
Plamen II8:0Plamen III
Montarol5:3Pompjeri
Momjan0:8Savudrija
Juricani2:6Fameia ZT
4. kolo
Seget 19948:0Momjan
Plamen III:
Grožnjan5:3Juricani
Seget mladi0:8Marušići
Fameia ZT4:4Kaštel
Savudrija0:8Montarol
Pompjeri3:5Plamen
Pomjan2:6Plamen II
Umag8:0Sv. Marija na Krasu
5. kolo
Plamen III6:2Pomjan
Juricani:
Montarol0:8Seget 1994
Momjan6:2Seget mladi
Marušići0:8Umag
Plamen2:6Savudrija
Kaštel4:4Grožnjan
Plamen II8:0Pompjeri
Sv. Marija na Krasu6:2Fameia ZT
6. kolo
Grožnjan0:8Sv. Marija na Krasu
Pomjan:
Umag8:0Momjan
Seget mladi0:8Montarol
Fameia ZT4:4Marušići
Juricani4:4Kaštel
Savudrija2:6Plamen II
Pompjeri2:6Plamen III
Seget 19946:2Plamen
7. kolo
Marušići2:6Grožnjan
Plamen II2:6Seget 1994
Montarol0:8Umag
Kaštel:
Plamen III2:6Savudrija
Pomjan6:2Pompjeri
Sv. Marija na Krasu2:6Juricani
Momjan0:8Fameia ZT
Plamen4:4Seget mladi
8. kolo
Grožnjan8:0Momjan
Pompjeri:
Seget 19946:2Plamen III
Fameia ZT4:4Montarol
Seget mladi0:8Plamen II
Juricani6:2Marušići
Savudrija4:4Pomjan
Kaštel4:4Sv. Marija na Krasu
Umag6:2Plamen
9. kolo
Plamen III7:1Seget mladi
Pompjeri2:6Savudrija
Momjan4:4Juricani
Marušići4:4Kaštel
Plamen0:8Fameia ZT
Pomjan2:6Seget 1994
Montarol2:6Grožnjan
Sv. Marija na Krasu:
Plamen II6:2Umag
10. kolo
Seget mladi0:8Pomjan
Savudrija:
Juricani8:0Montarol
Umag4:4Plamen III
Grožnjan8:0Plamen
Fameia ZT4:4Plamen II
Kaštel8:0Momjan
Sv. Marija na Krasu8:0Marušići
Seget 19946:2Pompjeri
11. kolo
Pompjeri8:0Seget mladi
Plamen II4:4Grožnjan
Marušići:
Savudrija2:6Seget 1994
Momjan0:8Sv. Marija na Krasu
Plamen2:6Juricani
Montarol4:4Kaštel
Pomjan0:8Umag
Plamen III6:2Fameia ZT
12. kolo
Juricani4:4Plamen II
Seget 1994:
Umag8:0Pompjeri
Seget mladi2:6Savudrija
Grožnjan8:0Plamen III
Kaštel6:2Plamen
Sv. Marija na Krasu5:3Montarol
Marušići4:4Momjan
Fameia ZT4:4Pomjan
13. kolo
Pompjeri4:4Fameia ZT
Savudrija2:6Umag
Pomjan2:6Grožnjan
Momjan:
Plamen II7:1Kaštel
Plamen0:8Sv. Marija na Krasu
Montarol6:2Marušići
Seget 19948:0Seget mladi
Plamen III2:6Juricani
14. kolo
Umag5:3Seget 1994
Seget mladi:
Kaštel3:5Plamen III
Juricani8:0Pomjan
Fameia ZT3:5Savudrija
Sv. Marija na Krasu4:4Plamen II
Marušići6:2Plamen
Momjan0:8Montarol
Grožnjan2:6Pompjeri
15. kolo
Savudrija2:6Grožnjan
Pompjeri2:6Juricani
Plamen III4:4Sv. Marija na Krasu
Montarol:
Plamen II8:0Marušići
Plamen8:0Momjan
Seget mladi0:8Umag
Pomjan1:7Kaštel
Seget 19948:0Fameia ZT
16. kolo
Sv. Marija na Krasu8:0Pomjan
Umag:
Juricani8:0Savudrija
Kaštel6:2Pompjeri
Grožnjan2:6Seget 1994
Fameia ZT8:0Seget mladi
Momjan0:8Plamen II
Montarol8:0Plamen
Marušići1:7Plamen III
17. kolo
Plamen:
Plamen II6:2Montarol
Umag8:0Fameia ZT
Seget mladi2:6Grožnjan
Seget 19946:2Juricani
Plamen III8:0Momjan
Savudrija2:6Kaštel
Pompjeri0:8Sv. Marija na Krasu
Pomjan4:4Marušići