1. kolo | ||
---|---|---|
Štrped | 0:8 | LaMarendaŠkartani |
Lanišće | 4:4 | Ročko Polje |
Roč | 2:6 | Selca Bračana |
Selca Bračana II | 3:5 | Gologorica |
Istra Kozari II | 0:8 | Vrh |
Arsenal | 2:6 | Istra Kozari |
Žbevnica | 4:4 | Buzet |
Ročko Polje II | 4:4 | Kame Pazin |
Oslići | 4:4 | Older |
2. kolo | ||
---|---|---|
Buzet | 4:4 | Istra Kozari II |
Oslići | 4:4 | Štrped |
LaMarendaŠkartani | 4:4 | Lanišće |
Ročko Polje | 4:4 | Roč |
Selca Bračana | 8:0 | Selca Bračana II |
Istra Kozari | 8:0 | Žbevnica |
Gologorica | 2:6 | Ročko Polje II |
Older | 2:6 | Vrh |
Kame Pazin | 3:5 | Arsenal |
3. kolo | ||
---|---|---|
Selca Bračana II | 0:8 | Ročko Polje |
Arsenal | 6:2 | Gologorica |
Vrh | 8:0 | Buzet |
Istra Kozari II | 0:8 | Istra Kozari |
Žbevnica | 2:6 | Kame Pazin |
Ročko Polje II | 2:6 | Selca Bračana |
Štrped | 4:4 | Older |
Lanišće | 0:8 | Oslići |
Roč | 2:6 | LaMarendaŠkartani |
4. kolo | ||
---|---|---|
Selca Bračana | 4:4 | Arsenal |
LaMarendaŠkartani | 8:0 | Selca Bračana II |
Ročko Polje | 5:3 | Ročko Polje II |
Oslići | 2:6 | Roč |
Gologorica | 8:0 | Žbevnica |
Istra Kozari | 4:4 | Vrh |
Older | 8:0 | Buzet |
Kame Pazin | 8:0 | Istra Kozari II |
Štrped | 5:3 | Lanišće |
5. kolo | ||
---|---|---|
Roč | 4:4 | Štrped |
Buzet | 2:6 | Istra Kozari |
Vrh | 6:2 | Kame Pazin |
Istra Kozari II | 0:8 | Gologorica |
Žbevnica | 0:8 | Selca Bračana |
Selca Bračana II | 0:8 | Oslići |
Lanišće | 0:8 | Older |
Ročko Polje II | 2:6 | LaMarendaŠkartani |
Arsenal | 4:4 | Ročko Polje |
6. kolo | ||
---|---|---|
Selca Bračana | 8:0 | Istra Kozari II |
Oslići | 5:3 | Ročko Polje II |
Lanišće | 0:8 | Roč |
Štrped | 7:1 | Selca Bračana II |
Ročko Polje | 6:2 | Žbevnica |
Older | 3:5 | Istra Kozari |
Kame Pazin | 8:0 | Buzet |
Gologorica | 2:6 | Vrh |
LaMarendaŠkartani | 8:0 | Arsenal |
7. kolo | ||
---|---|---|
Arsenal | 0:8 | Oslići |
Istra Kozari | 4:4 | Kame Pazin |
Vrh | 0:8 | Selca Bračana |
Buzet | 4:4 | Gologorica |
Ročko Polje II | 6:2 | Štrped |
Selca Bračana II | 0:8 | Lanišće |
Roč | 6:2 | Older |
Istra Kozari II | 0:8 | Ročko Polje |
Žbevnica | 4:4 | LaMarendaŠkartani |
8. kolo | ||
---|---|---|
Ročko Polje | 8:0 | Vrh |
Roč | 8:0 | Selca Bračana II |
Lanišće | 2:6 | Ročko Polje II |
Štrped | 6:2 | Arsenal |
LaMarendaŠkartani | 6:2 | Istra Kozari II |
Selca Bračana | 8:0 | Buzet |
Gologorica | 5:3 | Istra Kozari |
Older | 0:8 | Kame Pazin |
Oslići | 6:2 | Žbevnica |
9. kolo | ||
---|---|---|
Vrh | 0:8 | LaMarendaŠkartani |
Selca Bračana II | 2:6 | Older |
Ročko Polje II | 2:6 | Roč |
Kame Pazin | 0:8 | Gologorica |
Istra Kozari II | 0:8 | Oslići |
Buzet | 0:8 | Ročko Polje |
Istra Kozari | 2:6 | Selca Bračana |
Arsenal | 2:6 | Lanišće |
Žbevnica | 0:8 | Štrped |
10. kolo | ||
---|---|---|
Ročko Polje | 5:3 | Istra Kozari |
Roč | 4:4 | Arsenal |
Lanišće | 6:2 | Žbevnica |
Štrped | 6:2 | Istra Kozari II |
LaMarendaŠkartani | 6:2 | Buzet |
Selca Bračana | 4:4 | Kame Pazin |
Older | 5:3 | Gologorica |
Selca Bračana II | 0:8 | Ročko Polje II |
Oslići | 6:2 | Vrh |
11. kolo | ||
---|---|---|
Istra Kozari | 4:4 | LaMarendaŠkartani |
Istra Kozari II | 4:4 | Lanišće |
Gologorica | 0:8 | Selca Bračana |
Kame Pazin | 2:6 | Ročko Polje |
Ročko Polje II | 6:2 | Older |
Žbevnica | 2:6 | Roč |
Arsenal | 4:4 | Selca Bračana II |
Buzet | 0:8 | Oslići |
Vrh | 4:4 | Štrped |
12. kolo | ||
---|---|---|
LaMarendaŠkartani | 4:4 | Kame Pazin |
Ročko Polje II | 2:6 | Arsenal |
Selca Bračana II | 0:8 | Žbevnica |
Roč | 6:2 | Istra Kozari II |
Oslići | 6:2 | Istra Kozari |
Lanišće | 2:6 | Vrh |
Older | 0:8 | Selca Bračana |
Štrped | 8:0 | Buzet |
Ročko Polje | 8:0 | Gologorica |
13. kolo | ||
---|---|---|
Istra Kozari | 6:2 | Štrped |
Buzet | 4:4 | Lanišće |
Kame Pazin | 2:6 | Oslići |
Selca Bračana | 8:0 | Ročko Polje |
Arsenal | 4:4 | Older |
Žbevnica | 0:8 | Ročko Polje II |
Istra Kozari II | 6:2 | Selca Bračana II |
Vrh | 4:4 | Roč |
Gologorica | 1:7 | LaMarendaŠkartani |
14. kolo | ||
---|---|---|
LaMarendaŠkartani | 0:8 | Selca Bračana |
Arsenal | 0:8 | Žbevnica |
Ročko Polje II | 8:0 | Istra Kozari II |
Selca Bračana II | 0:8 | Vrh |
Lanišće | 2:6 | Istra Kozari |
Oslići | 6:2 | Gologorica |
Older | 2:6 | Ročko Polje |
Roč | 6:2 | Buzet |
Štrped | 6:2 | Kame Pazin |
15. kolo | ||
---|---|---|
Vrh | 3:5 | Ročko Polje II |
Kame Pazin | 6:2 | Lanišće |
Selca Bračana | 4:4 | Oslići |
Ročko Polje | 4:4 | LaMarendaŠkartani |
Istra Kozari | 2:6 | Roč |
Buzet | 6:2 | Selca Bračana II |
Žbevnica | 0:8 | Older |
Gologorica | 4:4 | Štrped |
Istra Kozari II | 8:0 | Arsenal |
16. kolo | ||
---|---|---|
Lanišće | 8:0 | Gologorica |
Žbevnica | 4:4 | Istra Kozari II |
Older | 0:8 | LaMarendaŠkartani |
Ročko Polje II | 8:0 | Buzet |
Arsenal | 0:8 | Vrh |
Selca Bračana II | 2:6 | Istra Kozari |
Štrped | 0:8 | Selca Bračana |
Roč | 3:5 | Kame Pazin |
Oslići | 2:6 | Ročko Polje |
17. kolo | ||
---|---|---|
Selca Bračana | 8:0 | Lanišće |
LaMarendaŠkartani | 6:2 | Oslići |
Buzet | 8:0 | Arsenal |
Istra Kozari II | 8:0 | Older |
Vrh | 8:0 | Žbevnica |
Kame Pazin | 8:0 | Selca Bračana II |
Ročko Polje | 2:6 | Štrped |
Gologorica | 4:4 | Roč |
Istra Kozari | 8:0 | Ročko Polje II |