Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr
Stranice su u probnoj fazi - hvala na razumijevanju

Zimska liga Buzet

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Selca Bračana981062105225
2LaMarendaŠkartani972058144423
3Ročko Polje963055173821
4Oslići962153193420
5Roč952246262017
6Istra Kozari952246262017
7Gologorica951344281616
8Vrh95133834416
9Štrped94324032815
10Kame Pazin942343291414
11Older93243735211
12Ročko Polje II93153438-410
13Lanišće92252745-188
14Arsenal92252547-228
15Buzet90361458-443
16Žbevnica90271458-442
17Istra Kozari II9018666-601
18Selca Bračana II9009666-600

PRECIZAN RASPORED LIGE SA DANIMA I SATNICAMA IGRANJA PEUZMITE OVDJE. SUSRETI SE IGRAJU S POČETKOM U 18.30 SATI

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo
Štrped0:8LaMarendaŠkartani
Lanišće4:4Ročko Polje
Roč2:6Selca Bračana
Selca Bračana II3:5Gologorica
Istra Kozari II0:8Vrh
Arsenal2:6Istra Kozari
Žbevnica4:4Buzet
Ročko Polje II4:4Kame Pazin
Oslići4:4Older
2. kolo
Buzet4:4Istra Kozari II
Oslići4:4Štrped
LaMarendaŠkartani4:4Lanišće
Ročko Polje4:4Roč
Selca Bračana8:0Selca Bračana II
Istra Kozari8:0Žbevnica
Gologorica2:6Ročko Polje II
Older2:6Vrh
Kame Pazin3:5Arsenal
3. kolo
Selca Bračana II0:8Ročko Polje
Arsenal6:2Gologorica
Vrh8:0Buzet
Istra Kozari II0:8Istra Kozari
Žbevnica2:6Kame Pazin
Ročko Polje II2:6Selca Bračana
Štrped4:4Older
Lanišće0:8Oslići
Roč2:6LaMarendaŠkartani
4. kolo
Selca Bračana4:4Arsenal
LaMarendaŠkartani8:0Selca Bračana II
Ročko Polje5:3Ročko Polje II
Oslići2:6Roč
Gologorica8:0Žbevnica
Istra Kozari4:4Vrh
Older8:0Buzet
Kame Pazin8:0Istra Kozari II
Štrped5:3Lanišće
5. kolo
Roč4:4Štrped
Buzet2:6Istra Kozari
Vrh6:2Kame Pazin
Istra Kozari II0:8Gologorica
Žbevnica0:8Selca Bračana
Selca Bračana II0:8Oslići
Lanišće0:8Older
Ročko Polje II2:6LaMarendaŠkartani
Arsenal4:4Ročko Polje
6. kolo
Selca Bračana8:0Istra Kozari II
Oslići5:3Ročko Polje II
Lanišće0:8Roč
Štrped7:1Selca Bračana II
Ročko Polje6:2Žbevnica
Older3:5Istra Kozari
Kame Pazin8:0Buzet
Gologorica2:6Vrh
LaMarendaŠkartani8:0Arsenal
7. kolo
Arsenal0:8Oslići
Istra Kozari4:4Kame Pazin
Vrh0:8Selca Bračana
Buzet4:4Gologorica
Ročko Polje II6:2Štrped
Selca Bračana II0:8Lanišće
Roč6:2Older
Istra Kozari II0:8Ročko Polje
Žbevnica4:4LaMarendaŠkartani
8. kolo
Ročko Polje8:0Vrh
Roč8:0Selca Bračana II
Lanišće2:6Ročko Polje II
Štrped6:2Arsenal
LaMarendaŠkartani6:2Istra Kozari II
Selca Bračana8:0Buzet
Gologorica5:3Istra Kozari
Older0:8Kame Pazin
Oslići6:2Žbevnica
9. kolo
Vrh0:8LaMarendaŠkartani
Selca Bračana II2:6Older
Ročko Polje II2:6Roč
Kame Pazin0:8Gologorica
Istra Kozari II0:8Oslići
Buzet0:8Ročko Polje
Istra Kozari2:6Selca Bračana
Arsenal2:6Lanišće
Žbevnica0:8Štrped
10. kolo
Ročko Polje:Istra Kozari
Roč:Arsenal
Lanišće:Žbevnica
Štrped:Istra Kozari II
LaMarendaŠkartani:Buzet
Selca Bračana:Kame Pazin
Older:Gologorica
Selca Bračana II:Ročko Polje II
Oslići:Vrh
11. kolo
Istra Kozari:LaMarendaŠkartani
Istra Kozari II:Lanišće
Gologorica:Selca Bračana
Kame Pazin:Ročko Polje
Ročko Polje II:Older
Žbevnica:Roč
Arsenal:Selca Bračana II
Buzet:Oslići
Vrh:Štrped
12. kolo
LaMarendaŠkartani:Kame Pazin
Ročko Polje II:Arsenal
Selca Bračana II:Žbevnica
Roč:Istra Kozari II
Oslići:Istra Kozari
Lanišće:Vrh
Older:Selca Bračana
Štrped:Buzet
Ročko Polje:Gologorica
13. kolo
Istra Kozari:Štrped
Buzet:Lanišće
Kame Pazin:Oslići
Selca Bračana:Ročko Polje
Arsenal:Older
Žbevnica:Ročko Polje II
Istra Kozari II:Selca Bračana II
Vrh:Roč
Gologorica:LaMarendaŠkartani
14. kolo
LaMarendaŠkartani:Selca Bračana
Arsenal:Žbevnica
Ročko Polje II:Istra Kozari II
Selca Bračana II:Vrh
Lanišće:Istra Kozari
Oslići:Gologorica
Older:Ročko Polje
Roč:Buzet
Štrped:Kame Pazin
15. kolo
Vrh:Ročko Polje II
Kame Pazin:Lanišće
Selca Bračana:Oslići
Ročko Polje:LaMarendaŠkartani
Istra Kozari:Roč
Buzet:Selca Bračana II
Žbevnica:Older
Gologorica:Štrped
Istra Kozari II:Arsenal
16. kolo
Lanišće:Gologorica
Žbevnica:Istra Kozari II
Older:LaMarendaŠkartani
Ročko Polje II:Buzet
Arsenal:Vrh
Selca Bračana II:Istra Kozari
Štrped:Selca Bračana
Roč:Kame Pazin
Oslići:Ročko Polje
17. kolo
Selca Bračana:Lanišće
LaMarendaŠkartani:Oslići
Buzet:Arsenal
Istra Kozari II:Older
Vrh:Žbevnica
Kame Pazin:Selca Bračana II
Ročko Polje:Štrped
Gologorica:Roč
Istra Kozari:Ročko Polje II