Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr
Stranice su u probnoj fazi - hvala na razumijevanju

Zimska liga "Tino Matošević" Pazin - B

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Older650130181215
2Kršan641135132213
3Puris741236201613
4Brajkop73313224812
5Vodnjan632132161611
6Raša63212721611
7Rovinj63122622410
8FIT Pazin7232292729
9Šorići Putini71061442-283
10Kaldir70251244-322
11Rudar70161541-261

PRECIZAN RASPORED SA SATNICOM MOŽETE PREUZETI OVDJE

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo
Vodnjan8:0Šorići Putini
Kršan3:5Older
Brajkop1:7Puris
Rudar2:6Rovinj
FIT Pazin:
Raša8:0Kaldir
2. kolo
Puris5:3Rudar
Older0:8Brajkop
FIT Pazin3:5Raša
Šorići Putini3:5Kršan
Kaldir0:8Vodnjan
Rovinj:
3. kolo
Vodnjan8:0FIT Pazin
Rovinj6:2Puris
Kršan7:1Kaldir
Rudar2:6Older
Raša:
Brajkop6:2Šorići Putini
4. kolo
Older8:0Rovinj
Puris:
FIT Pazin4:4Kršan
Kaldir3:5Brajkop
Šorići Putini6:2Rudar
Raša4:4Vodnjan
5. kolo
Brajkop4:4FIT Pazin
Rudar4:4Kaldir
Rovinj8:0Šorići Putini
Puris2:6Older
Vodnjan:
Kršan8:0Raša
6. kolo
FIT Pazin8:0Rudar
Šorići Putini0:8Puris
Raša4:4Brajkop
Vodnjan0:8Kršan
Older:
Kaldir4:4Rovinj
7. kolo
Kršan:
Rovinj2:6FIT Pazin
Rudar2:6Raša
Older5:3Šorići Putini
Puris8:0Kaldir
Brajkop4:4Vodnjan
8. kolo
Šorići Putini:
Kršan:Brajkop
Kaldir:Older
Vodnjan:Rudar
FIT Pazin4:4Puris
Raša:Rovinj
9. kolo
Šorići Putini:Kaldir
Brajkop:
Rudar:Kršan
Rovinj:Vodnjan
Older:FIT Pazin
Puris:Raša
10. kolo
FIT Pazin:Šorići Putini
Raša:Older
Vodnjan:Puris
Kršan:Rovinj
Brajkop:Rudar
Kaldir:
11. kolo
Rudar:
Kaldir:FIT Pazin
Šorići Putini:Raša
Older:Vodnjan
Puris:Kršan
Rovinj:Brajkop