Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr

1. HBL

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Zrinjevac18170134012821251
2Vargon1812152672016637
3Sokol1812152602085237
4Istra Poreč1810262512173432
5Pula1810082672016630
6Biston Brela189272402281229
7Pazin189092422261627
8Gorčina185013167301-13415
9Marinići183015192276-849
10Podhum180018114354-2400

SUSRETI SE IGRAJU S POČETKOM U 15 SATI

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo subota, 7. listopada 2017.
IZVJEŠĆA - 1. KOLO
Pazin17:9Sokol
Vargon18:8Marinići
Gorčina12:14Istra Poreč
Podhum4:22Zrinjevac
Biston Brela16:10Pula
2. kolo subota, 14. listopada 2017.
IZVJEŠĆA - 2. KOLO
Pula10:16Zrinjevac
Istra Poreč23:3Podhum
Marinići19:7Gorčina
Sokol14:12Vargon
Biston Brela14:12Pazin
3. kolo subota, 21. listopada 2017.
IZVJEŠĆA - 3. KOLO
Pazin16:10Pula
Zrinjevac20:6Istra Poreč
Podhum6:20Marinići
Vargon15:11Biston Brela
Gorčina12:14Sokol
4. kolo subota, 28. listopada 2017.
IZVJEŠĆA - 4. KOLO
Pula20:6Istra Poreč
Marinići8:18Zrinjevac
Sokol19:7Podhum
Biston Brela19:7Gorčina
Pazin12:14Vargon
5. kolo subota, 4. studenog 2017.
IZVJEŠĆA - 5. KOLO
Istra Poreč18:8Marinići
Gorčina14:12Pazin
Vargon16:10Pula
Zrinjevac24:2Sokol
Podhum3:23Biston Brela
6. kolo subota, 11. studenog 2017.
IZVJEŠĆA - 6. KOLO
Pula20:6Marinići
Sokol16:10Istra Poreč
Biston Brela11:15Zrinjevac
Pazin22:4Podhum
Vargon20:6Gorčina
7. kolo subota, 18. studenog 2017.
IZVJEŠĆA - 7. KOLO
Zrinjevac20:6Pazin
Istra Poreč13:13Biston Brela
Podhum10:16Vargon
Gorčina6:20Pula
Marinići8:18Sokol
8. kolo subota, 25. studenog 2017.
IZVJEŠĆA - 8. KOLO
Pula20:6Sokol
Biston Brela20:6Marinići
Pazin16:10Istra Poreč
Vargon8:18Zrinjevac
Gorčina17:9Podhum
9. kolo subota, 13. siječnja 2018.
IZVJEŠĆA - 9. KOLO
Sokol21:5Biston Brela
Podhum8:18Pula
Zrinjevac24:2Gorčina
Istra Poreč14:12Vargon
Marinići9:17Pazin
10. kolo subota, 20. siječnja 2018.
IZVJEŠĆA - 10. KOLO
Sokol16:10Pazin
Marinići12:14Vargon
Istra Poreč20:6Gorčina
Zrinjevac24:2Podhum
Pula21:5Biston Brela
11. kolo subota, 27. siječnja 2018.
IZVJEŠĆA - 11. KOLO
Zrinjevac16:10Pula
Podhum9:17Istra Poreč
Gorčina14:12Marinići
Vargon13:13Sokol
Pazin16:10Biston Brela
12. kolo subota, 3. veljače 2018.
IZVJEŠĆA - 12. KOLO
Pula15:11Pazin
Istra Poreč11:15Zrinjevac
Marinići16:10Podhum
Biston Brela16:10Vargon
Sokol20:6Gorčina
13. kolo subota, 17. veljače 2018.
IZVJEŠĆA - 13. KOLO
Istra Poreč18:8Pula
Zrinjevac18:8Marinići
Podhum6:20Sokol
Gorčina15:11Biston Brela
Vargon18:8Pazin
14. kolo subota, 24. veljače 2018.
IZVJEŠĆA - 14. KOLO
Pazin22:4Gorčina
Marinići12:14Istra Poreč
Sokol18:8Zrinjevac
Pula11:15Vargon
Biston Brela21:5Podhum
15. kolo subota, 3. ožujka 2018.
IZVJEŠĆA - 15. KOLO
Marinići9:17Pula
Istra Poreč16:10Sokol
Zrinjevac23:3Biston Brela
Podhum9:17Pazin
Gorčina8:18Vargon
16. kolo subota, 10. ožujka 2018.
IZVJEŠĆA - 16. KOLO
Pazin3:23Zrinjevac
Biston Brela13:13Istra Poreč
Vargon22:4Podhum
Pula20:6Gorčina
Sokol16:10Marinići
17. kolo subota, 17. ožujka 2018.
IZVJEŠĆA - 17. KOLO
Sokol16:10Pula
Marinići11:15Biston Brela
Istra Poreč17:9Pazin
Zrinjevac15:11Vargon
Podhum6:20Gorčina
18. kolo subota, 24. ožujka 2018.
IZVJEŠĆA - 18. KOLO
Biston Brela14:12Sokol
Pula17:9Podhum
Gorčina5:21Zrinjevac
Vargon15:11Istra Poreč
Pazin16:10Marinići