Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr
Stranice su u probnoj fazi - hvala na razumijevanju

BL Labin

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Jurazini751196445216
2Štrmac641171492213
3Polet640267531412
4Tupljak5212524847
5Vetva52124753-67
6Učka Čepić61235070-205
7Šušnjevica61144872-244
8Raša II40313545-103
9Eržišće51043466-323

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo petak, 1. rujna 2017.
Šušnjevica6:14Jurazini
Polet11:9Učka Čepić
Štrmac16:4Vetva
Eržišće:Raša II
Tupljak:
2. kolo subota, 9. rujna 2017.
Vetva16:4Eržišće
:Raša II
Učka Čepić10:10Štrmac
Jurazini14:6Polet
Tupljak12:8Šušnjevica
3. kolo subota, 16. rujna 2017.
Štrmac:
Raša II:Vetva
Eržišće8:12Učka Čepić
Štrmac12:8Jurazini
Polet13:7Tupljak
4. kolo subota, 23. rujna 2017.
Učka Čepić10:10Raša II
Jurazini16:4Eržišće
Tupljak8:12Štrmac
:Vetva
Šušnjevica4:16Polet
5. kolo subota, 30. rujna 2017.
Polet:
Eržišće:Tupljak
Štrmac14:6Šušnjevica
Vetva12:8Učka Čepić
Raša II10:10Jurazini
6. kolo subota, 7. listopada 2017.
Jurazini15:5Vetva
:Učka Čepić
Tupljak15:5Raša II
Šušnjevica14:6Eržišće
Polet13:7Štrmac
7. kolo subota, 14. listopada 2017.
Raša II10:10Šušnjevica
Vetva10:10Tupljak
Štrmac:
Eržišće12:8Polet
Učka Čepić1:19Jurazini
8. kolo subota, 14. travnja 2018.
Tupljak:Učka Čepić
Šušnjevica:Vetva
:Jurazini
Polet:Raša II
Štrmac:Eržišće
9. kolo subota, 21. travnja 2018.
Jurazini:Tupljak
Raša II:Štrmac
Vetva:Polet
Učka Čepić:Šušnjevica
Eržišće:
10. kolo subota, 28. travnja 2018.
Jurazini:Šušnjevica
Učka Čepić:Polet
Vetva:Štrmac
Raša II:Eržišće
:Tupljak
11. kolo subota, 5. svibnja 2018.
Eržišće:Vetva
Raša II:
Štrmac:Učka Čepić
Polet:Jurazini
Šušnjevica:Tupljak
12. kolo subota, 12. svibnja 2018.
:Jurazini
Vetva:Raša II
Vetva:Raša II
Tupljak:Polet
Učka Čepić:Eržišće
13. kolo subota, 19. svibnja 2018.
Raša II:Učka Čepić
Eržišće:Jurazini
Štrmac:Tupljak
Vetva:
Polet:Šušnjevica
14. kolo subota, 26. svibnja 2018.
Tupljak:Eržišće
:Polet
Učka Čepić:Vetva
Šušnjevica:Štrmac
Jurazini:Raša II
15. kolo subota, 2. lipnja 2018.
Vetva:Jurazini
Učka Čepić:
Raša II:Tupljak
Eržišće:Šušnjevica
Štrmac:Polet
16. kolo subota, 9. lipnja 2018.
Šušnjevica:Raša II
Tupljak:Vetva
:Štrmac
Polet:Eržišće
Jurazini:Učka Čepić
17. kolo subota, 16. lipnja 2018.
Učka Čepić:Tupljak
Vetva:Šušnjevica
Jurazini:
Raša II:Polet
Eržišće:Štrmac
18. kolo subota, 23. lipnja 2018.
Tupljak:Jurazini
Štrmac:Raša II
Polet:Vetva
Šušnjevica:Učka Čepić
:Eržišće