Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr
Stranice su u probnoj fazi - hvala na razumijevanju

3. IBL Poreč

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Tar Vabriga33004812369
2Selina32103525107
3Višnjan3201322846
4Veleniki4121443685
5Mate Balota41123248-164
6Novo naselje3102312923
7Sveti Lovreč31022238-163
8Vrsar30031644-280

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo nedjelja, 3. rujna 2017.
IZVJEŠĆE - 1. KOLO
Višnjan16:4Mate Balota
Novo naselje17:3Vrsar
Selina10:10Veleniki
Tar Vabriga18:2Sveti Lovreč
2. kolo petak, 8. rujna 2017.
IZVJEŠĆA - 2. KOLO
Sveti Lovreč12:8Veleniki
Vrsar9:11Selina
Mate Balota12:8Novo naselje
Tar Vabriga16:4Višnjan
3. kolo nedjelja, 17. rujna 2017.
IZVJEŠĆA - 3. KOLO
Višnjan12:8Sveti Lovreč
Novo naselje6:14Tar Vabriga
Selina14:6Mate Balota
Veleniki16:4Vrsar
4. kolo nedjelja, 24. rujna 2017.
Mate Balota10:10Veleniki
Tar Vabriga:Selina
Sveti Lovreč:Vrsar
Višnjan:Novo naselje
5. kolo nedjelja, 1. listopada 2017.
Novo naselje:Sveti Lovreč
Selina:Višnjan
Veleniki:Tar Vabriga
Vrsar:Mate Balota
6. kolo nedjelja, 8. listopada 2017.
Sveti Lovreč:Mate Balota
Tar Vabriga:Vrsar
Višnjan:Veleniki
Novo naselje:Selina
7. kolo nedjelja, 22. travnja 2018.
Mate Balota:Tar Vabriga
Vrsar:Višnjan
Selina:Sveti Lovreč
Veleniki:Novo naselje
8. kolo nedjelja, 29. travnja 2018.
Mate Balota:Višnjan
Vrsar:Novo naselje
Veleniki:Selina
Sveti Lovreč:Tar Vabriga
9. kolo petak, 4. svibnja 2018.
Veleniki:Sveti Lovreč
Selina:Vrsar
Novo naselje:Mate Balota
Višnjan:Tar Vabriga
10. kolo nedjelja, 13. svibnja 2018.
Sveti Lovreč:Višnjan
Tar Vabriga:Novo naselje
Mate Balota:Selina
Vrsar:Veleniki
11. kolo nedjelja, 20. svibnja 2018.
Veleniki:Mate Balota
Selina:Tar Vabriga
Vrsar:Sveti Lovreč
Novo naselje:Višnjan
12. kolo petak, 25. svibnja 2018.
Sveti Lovreč:Novo naselje
Višnjan:Selina
Tar Vabriga:Veleniki
Mate Balota:Vrsar
13. kolo nedjelja, 3. lipnja 2018.
Mate Balota:Sveti Lovreč
Vrsar:Tar Vabriga
Veleniki:Višnjan
Selina:Novo naselje
14. kolo nedjelja, 10. lipnja 2018.
Tar Vabriga:Mate Balota
Sveti Lovreč:Selina
Novo naselje:Veleniki
Višnjan:Vrsar