1. kolo petak, 1. rujna 2017. IZVJEŠĆA - 1. KOLO | ||
---|---|---|
Divšići KT | 16:6 | Uljanik Standard |
Vodnjan | 12:10 | Raša |
Svetvinčenat | 14:8 | Selca Bračana |
Valtura | 18:4 | Špadići |
2. kolo subota, 9. rujna 2017. IZVJEŠĆA - 2. KOLO | ||
---|---|---|
Špadići | 6:16 | Selca Bračana |
Raša | 17:5 | Svetvinčenat |
Uljanik Standard | 9:13 | Vodnjan |
Valtura | 14:8 | Divšići KT |
3. kolo subota, 16. rujna 2017. IZVJEŠĆA - 3. KOLO | ||
---|---|---|
Divšići KT | 10:12 | Špadići |
Vodnjan | 15:7 | Valtura |
Svetvinčenat | 16:6 | Uljanik Standard |
Selca Bračana | 12:10 | Raša |
4. kolo subota, 23. rujna 2017. IZVJEŠĆA - 4. KOLO | ||
---|---|---|
Uljanik Standard | 16:6 | Selca Bračana |
Valtura | 18:4 | Svetvinčenat |
Špadići | 6:16 | Raša |
Divšići KT | 7:15 | Vodnjan |
5. kolo petak, 29. rujna 2017. IZVJEŠĆA - 5. KOLO | ||
---|---|---|
Vodnjan | 14:8 | Špadići |
Svetvinčenat | 15:7 | Divšići KT |
Selca Bračana | 16:6 | Valtura |
Raša | 6:16 | Uljanik Standard |
6. kolo subota, 7. listopada 2017. IZVJEŠĆA - 6. KOLO | ||
---|---|---|
Špadići | 8:14 | Uljanik Standard |
Valtura | 13:9 | Raša |
Divšići KT | 12:10 | Selca Bračana |
Vodnjan | 12:10 | Svetvinčenat |
7. kolo subota, 21. travnja 2018. IZVJEŠĆA - 7. KOLO | ||
---|---|---|
Uljanik Standard | 8:14 | Valtura |
Raša | 7:15 | Divšići KT |
Svetvinčenat | 18:4 | Špadići |
Selca Bračana | 16:6 | Vodnjan |
8. kolo petak, 27. travnja 2018. IZVJEŠĆA - 8. KOLO | ||
---|---|---|
Uljanik Standard | 15:7 | Divšići KT |
Raša | 17:5 | Vodnjan |
Selca Bračana | 16:6 | Svetvinčenat |
Špadići | 7:15 | Valtura |
9. kolo subota, 5. svibnja 2018. IZVJEŠĆA - 9. KOLO | ||
---|---|---|
Selca Bračana | 19:3 | Špadići |
Svetvinčenat | 13:9 | Raša |
Vodnjan | 14:8 | Uljanik Standard |
Divšići KT | 16:6 | Valtura |
10. kolo subota, 12. svibnja 2018. IZVJEŠĆA - 10. KOLO | ||
---|---|---|
Špadići | 5:17 | Divšići KT |
Valtura | 16:6 | Vodnjan |
Uljanik Standard | 12:10 | Svetvinčenat |
Raša | 12:10 | Selca Bračana |
11. kolo subota, 19. svibnja 2018. IZVJEŠĆA - 11. KOLO | ||
---|---|---|
Selca Bračana | 18:4 | Uljanik Standard |
Svetvinčenat | 6:16 | Valtura |
Raša | 18:4 | Špadići |
Vodnjan | 15:7 | Divšići KT |
12. kolo subota, 26. svibnja 2018. IZVJEŠĆA - 12. KOLO | ||
---|---|---|
Špadići | 8:14 | Vodnjan |
Divšići KT | 11:11 | Svetvinčenat |
Valtura | 10:12 | Selca Bračana |
Uljanik Standard | 9:13 | Raša |
13. kolo subota, 2. lipnja 2018. IZVJEŠĆA - 13. KOLO | ||
---|---|---|
Uljanik Standard | 13:9 | Špadići |
Raša | 16:6 | Valtura |
Selca Bračana | 12:10 | Divšići KT |
Svetvinčenat | 11:11 | Vodnjan |
14. kolo subota, 9. lipnja 2018. IZVJEŠĆA - 14. KOLO | ||
---|---|---|
Valtura | 12:10 | Uljanik Standard |
Špadići | 7:15 | Svetvinčenat |
Vodnjan | 12:10 | Selca Bračana |
Divšići KT | 12:10 | Raša |