Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr

3. HBL zapad

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Kukuljanovo17160126211215048
2Lučki radnik179261981762229
3Ročko Polje179172081664228
4Lindar17737186188-224
5Umag17728189185423
6Labin176381971772021
7Kastav177010185189-421
8Trstena176110158216-5819
9Ladići17539138236-9818
10Zamet175111149225-7616

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo nedjelja, 3. rujna 2017.
IZVJEŠĆA - 1. KOLO
Lindar12:10Ročko Polje
Kastav18:4Umag
Ladići12:10Labin
Kukuljanovo16:6Zamet
Lučki radnik16:6Trstena
2. kolo nedjelja, 10. rujna 2017.
IZVJEŠĆA - 2. KOLO
Trstena12:10Zamet
Labin8:14Kukuljanovo
Umag18:4Ladići
Ročko Polje9:13Kastav
Lučki radnik13:9Lindar
3. kolo nedjelja, 17. rujna 2017.
IZVJEŠĆA - 3. KOLO
Lindar18:4Trstena
Zamet14:8Labin
Kukuljanovo15:7Umag
Kastav10:12Lučki radnik
Ladići12:10Ročko Polje
4. kolo nedjelja, 24. rujna 2017.
IZVJEŠĆA - 4. KOLO
Trstena11:11Labin
Umag12:10Zamet
Ročko Polje14:8Kukuljanovo
Lučki radnik12:10Ladići
Lindar20:2Kastav
5. kolo nedjelja, 1. listopada 2017.
IZVJEŠĆA - 5. KOLO
Labin16:6Umag
Ladići11:11Lindar
Kastav18:4Trstena
Zamet8:14Ročko Polje
Kukuljanovo12:10Lučki radnik
6. kolo nedjelja, 8. listopada 2017.
IZVJEŠĆA - 6. KOLO
Trstena14:8Umag
Ročko Polje16:6Labin
Lučki radnik18:4Zamet
Lindar6:16Kukuljanovo
Kastav20:2Ladići
7. kolo nedjelja, 15. listopada 2017.
IZVJEŠĆA - 7. KOLO
Zamet6:16Lindar
Labin11:11Lučki radnik
Kukuljanovo18:4Kastav
Ladići16:6Trstena
Umag13:9Ročko Polje
8. kolo nedjelja, 15. travnja 2018.
IZVJEŠĆA - 8. KOLO
Trstena10:12Ročko Polje
Lučki radnik9:13Umag
Lindar11:11Labin
Kastav14:8Zamet
Ladići8:14Kukuljanovo
9. kolo nedjelja, 22. travnja 2018.
IZVJEŠĆA - 9. KOLO
Ročko Polje9:13Lučki radnik
Kukuljanovo18:4Trstena
Zamet11:11Ladići
Labin18:4Kastav
Umag11:11Lindar
10. kolo nedjelja, 29. travnja 2018.
IZVJEŠĆA - 10. KOLO
Ročko Polje16:6Lindar
Umag12:10Kastav
Labin22:0Ladići
Zamet6:16Kukuljanovo
Trstena13:9Lučki radnik
11. kolo nedjelja, 6. svibnja 2018.
IZVJEŠĆA - 11. KOLO
Zamet14:8Trstena
Kukuljanovo16:6Labin
Ladići12:10Umag
Kastav14:8Ročko Polje
Lindar8:14Lučki radnik
12. kolo nedjelja, 13. svibnja 2018.
IZVJEŠĆA - 12. KOLO
Trstena16:6Lindar
Labin19:3Zamet
Umag9:13Kukuljanovo
Lučki radnik8:14Kastav
Ročko Polje20:2Ladići
13. kolo nedjelja, 20. svibnja 2018.
IZVJEŠĆA - 13. KOLO
Labin12:10Trstena
Zamet12:10Umag
Kukuljanovo20:2Ročko Polje
Ladići11:11Lučki radnik
Kastav10:12Lindar
14. kolo nedjelja, 27. svibnja 2018.
IZVJEŠĆA - 14. KOLO
Lindar18:4Ladići
Umag18:4Labin
Ročko Polje17:5Zamet
Trstena18:4Kastav
Lučki radnik6:16Kukuljanovo
15. kolo nedjelja, 3. lipnja 2018.
IZVJEŠĆA - 15. KOLO
Umag18:4Trstena
Labin8:14Ročko Polje
Zamet12:10Lučki radnik
Kukuljanovo18:4Lindar
Ladići12:10Kastav
16. kolo nedjelja, 10. lipnja 2018.
IZVJEŠĆA - 16. KOLO
Lindar14:8Zamet
Lučki radnik13:9Labin
Kastav10:12Kukuljanovo
Trstena13:9Ladići
Ročko Polje11:11Umag
17. kolo nedjelja, 17. lipnja 2018.
IZVJŠĆA - 17. KOLO
Ročko Polje17:5Trstena
Umag9:13Lučki radnik
Labin18:4Lindar
Zamet12:10Kastav
Kukuljanovo20:2Ladići
18. kolo nedjelja, 24. lipnja 2018.
Lučki radnik:Ročko Polje
Trstena:Kukuljanovo
Ladići:Zamet
Kastav:Labin
Lindar:Umag