Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr
Stranice su u probnoj fazi - hvala na razumijevanju

1. A istarska liga

# Ekipa Odig D N P + - +/- Bodovi
1Valtura1411121921167634
2Lindar14815155153225
3Svetvinčenat147251651432223
4Vodnjan147251591491023
5Uljanik Standard14527155153217
6Raša14527154154017
7Špadići14419133175-4213
8Kamen Pazin14239119189-709

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo subota, 3. rujna 2016.
IZVJEŠĆA - 1. KOLO
Kamen Pazin13:9Špadići
Vodnjan16:6Lindar
Valtura18:4Raša
Svetvinčenat15:7Uljanik Standard
2. kolo subota, 10. rujna 2016.
IZVJEŠĆA - 2. KOLO
Uljanik Standard16:6Raša
Lindar16:6Valtura
Špadići12:10Vodnjan
Svetvinčenat11:11Kamen Pazin
3. kolo petak, 16. rujna 2016.
IZVJEŠĆE - 3. KOLO
Kamen Pazin11:11Uljanik Standard
Vodnjan14:8Svetvinčenat
Valtura18:4Špadići
Raša18:4Lindar
4. kolo subota, 24. rujna 2016.
IZVJEŠĆA - 4. KOLO
Špadići10:12Raša
Svetvinčenat10:12Valtura
Uljanik Standard19:3Lindar
Kamen Pazin9:13Vodnjan
5. kolo subota, 1. listopada 2016.
IZVJEŠĆA - 5. KOLO
Vodnjan14:8Uljanik Standard
Valtura15:7Kamen Pazin
Raša10:12Svetvinčenat
Lindar16:6Špadići
6. kolo subota, 8. listopada 2016.
IZVJEŠĆA - 6. KOLO
Uljanik Standard12:10Špadići
Svetvinčenat12:10Lindar
Kamen Pazin14:8Raša
Vodnjan8:14Valtura
7. kolo subota, 22. travnja 2017.
IZVJEŠĆA - 7. KOLO
Špadići14:8Svetvinčenat
Lindar11:11Kamen Pazin
Valtura14:8Uljanik Standard
Raša11:11Vodnjan
8. kolo subota, 29. travnja 2017.
IZVJEŠĆA - 8. KOLO
Špadići18:4Kamen Pazin
Lindar16:6Vodnjan
Raša9:13Valtura
Uljanik Standard11:11Svetvinčenat
9. kolo subota, 6. svibnja 2017.
IZVJEŠĆA - 9. KOLO
Raša14:8Uljanik Standard
Valtura17:5Lindar
Vodnjan13:9Špadići
Kamen Pazin7:15Svetvinčenat
10. kolo petak, 12. svibnja 2017.
IZVJEŠĆA - 10. KOLO
Uljanik Standard14:8Kamen Pazin
Svetvinčenat14:8Vodnjan
Špadići11:11Valtura
Lindar12:10Raša
11. kolo subota, 20. svibnja 2017.
IZVJEŠĆA - 11. KOLO
Raša15:7Špadići
Valtura16:6Svetvinčenat
Lindar13:9Uljanik Standard
Vodnjan16:6Kamen Pazin
12. kolo subota, 27. svibnja 2017.
IZVJEŠĆA - 12. KOLO
Uljanik Standard10:12Vodnjan
Kamen Pazin7:15Valtura
Svetvinčenat14:8Raša
Špadići7:15Lindar
13. kolo petak, 2. lipnja 2017.
IZVJEŠĆA - 13. KOLO
Špadići14:8Uljanik Standard
Lindar13:9Svetvinčenat
Raša18:4Kamen Pazin
Valtura15:7Vodnjan
14. kolo subota, 10. lipnja 2017.
IZVJEŠĆA - 14. KOLO
Svetvinčenat20:2Špadići
Uljanik Standard14:8Valtura
Vodnjan11:11Raša
Kamen Pazin7:15Lindar