Logo IBS
Istarski Boćarski Savez - bocanje.ibs.hr
Stranice su u probnoj fazi - hvala na razumijevanju

2. hrvatska liga - sjever

(Tablica za odabranu ligu još nije pripremljena.)

Odigrane utakmice/raspored

1. kolo subota, 3. rujna 2016.
IZVJEŠĆA - 1. KOLO
Marčelji14:8Podhum
Sveti Jakov18:4Dubrava
Sloga13:9Sveti Rok Klana
Lovran14:8Istra Aluminij
Sveti Luka16:6Zamet
2. kolo subota, 10. rujna 2016.
IZVJEŠĆA - 2. KOLO
Zamet11:11Istra Aluminij
Sveti Rok Klana13:9Lovran
Dubrava8:14Sloga
Podhum10:12Sveti Jakov
Sveti Luka13:9Marčelji
3. kolo subota, 17. rujna 2016.
IZVJEŠĆA - 3. KOLO
Marčelji12:10Zamet
Istra Aluminij12:10Sveti Rok Klana
Lovran16:6Dubrava
Sveti Jakov12:10Sveti Luka
Sloga9:13Podhum
4. kolo subota, 24. rujna 2016.
IZVJEŠĆA - 4. KOLO
Zamet10:12Sveti Rok Klana
Dubrava12:10Istra Aluminij
Podhum14:8Lovran
Sveti Luka12:10Sloga
Marčelji12:10Sveti Jakov
5. kolo subota, 1. listopada 2016.
IZVJEŠĆA - 5. KOLO
Sveti Rok Klana16:6Dubrava
Sloga16:6Marčelji
Sveti Jakov18:4Zamet
Istra Aluminij10:12Podhum
Lovran18:4Sveti Luka
6. kolo subota, 8. listopada 2016.
IZVJEŠĆA - 6. KOLO
Zamet15:7Dubrava
Podhum15:7Sveti Rok Klana
Sveti Luka18:4Istra Aluminij
Marčelji9:13Lovran
Sveti Jakov6:16Sloga
7. kolo subota, 15. listopada 2016.
IZVJEŠĆA - 7. KOLO
Istra Aluminij12:10Marčelji
Sveti Rok Klana12:10Sveti Luka
Lovran10:12Sveti Jakov
Sloga20:2Zamet
Dubrava5:17Podhum
8. kolo subota, 8. travnja 2017.
IZVJEŠĆA - 8. KOLO
Zamet10:12Podhum
Sveti Luka15:7Dubrava
Marčelji10:12Sveti Rok Klana
Sveti Jakov11:11Istra Aluminij
Sloga11:11Lovran
9. kolo subota, 22. travnja 2017.
IZVJEŠĆA - 9. KOLO
Podhum15:7Sveti Luka
Lovran22:0Zamet
Istra Aluminij10:12Sloga
Sveti Rok Klana11:11Sveti Jakov
Dubrava7:15Marčelji
10. kolo subota, 29. travnja 2017.
IZVJEŠĆA - 10. KOLO
Podhum14:8Marčelji
Dubrava6:16Sveti Jakov
Sveti Rok Klana10:12Sloga
Istra Aluminij19:3Lovran
Zamet16:6Sveti Luka
11. kolo subota, 6. svibnja 2017.
IZVJEŠĆA - 11. KOLO
Istra Aluminij15:7Zamet
Lovran12:10Sveti Rok Klana
Sloga18:4Dubrava
Sveti Jakov10:12Podhum
Marčelji12:10Sveti Luka
12. kolo subota, 13. svibnja 2017.
IZVJEŠĆA - 12. KOLO
Zamet11:11Marčelji
Sveti Rok Klana12:10Istra Aluminij
Dubrava8:14Lovran
Sveti Luka11:11Sveti Jakov
Podhum16:6Sloga
13. kolo subota, 20. svibnja 2017.
IZVJEŠĆA - 13. KOLO
Sveti Rok Klana13:9Zamet
Istra Aluminij18:4Dubrava
Lovran11:11Podhum
Sloga8:14Sveti Luka
Sveti Jakov14:8Marčelji
14. kolo subota, 27. svibnja 2017.
IZVJEŠĆA - 14. KOLO
Marčelji14:8Sloga
Dubrava8:14Sveti Rok Klana
Podhum12:10Istra Aluminij
Zamet13:9Sveti Jakov
Sveti Luka12:10Lovran
15. kolo subota, 3. lipnja 2017.
IZVJEŠĆA - 15. KOLO
Dubrava15:7Zamet
Sveti Rok Klana11:11Podhum
Istra Aluminij22:0Sveti Luka
Lovran14:8Marčelji
Sloga16:6Sveti Jakov
16. kolo subota, 10. lipnja 2017.
IZVJEŠĆA - 16. KOLO
Marčelji15:7Istra Aluminij
Sveti Luka18:4Sveti Rok Klana
Sveti Jakov13:9Lovran
Zamet8:14Sloga
Podhum18:4Dubrava
17. kolo subota, 17. lipnja 2017.
IZVJEŠĆA - 17. KOLO
Podhum15:7Zamet
Dubrava5:17Sveti Luka
Sveti Rok Klana12:10Marčelji
Istra Aluminij10:12Sveti Jakov
Lovran16:6Sloga
18. kolo subota, 24. lipnja 2017.
IZVJEŠĆA - 18. KOLO
Sveti Luka14:8Podhum
Zamet12:10Lovran
Sloga14:8Istra Aluminij
Sveti Jakov16:6Sveti Rok Klana
Marčelji20:2Dubrava